999 rezultate për

carvajal

Bën sikur ka thyer këmbën, penalltia e Realit po "trondit" Twitterin (VIDEO) Real Madridi fitoi falë një penalltie jo fort bindëse ndaj Getafes, në ndeshjen e radhës të La Liga, duke e çuar në 4 pi
Qetësohet Zidane, Ramos dhe Carvajal të gatshëm ndaj Valencias Realin e Zidane e pret një ndeshje e rëndësishme ditën e ejte ndaj Valencias. Dëmtimet e ndeshjes së kaluar e trembën jo
Efekti i karantinës, te Reali dëmtohen Ramos dhe Carvajal Në ndeshjen e parë pas Covid-19, Dani Carvajal dhe Sergio Ramos kanë lënë fushën me shqetësime. Dani luajti vetëm 45
Carvajal vs Hakimi: Kush duhet të jetë mbrojtësi i djathtë i Real Madrid? (FOTO LAJM) Dani Carvajal ka qenë një startues i padiskutueshëm në krahun e djathtë deri më tani këtë sezon, me zgjedhjen e dytë Alv
Probleme për Realin para transfertës me Betis, dy titullarë nuk stërviten me grupin Një lajm i hidhur është raportuar nga "Chiringuito" ditën e sotme, teksa thuhet se tre lojtarë të Realit nuk janë stërvi
Befason Carvajal: Messi është më i mirë se Ronaldo Dani Carvajal, mbrojtësi i krahut të Real Madridit ka folur në superlativa për rivalin e “El Clasicos”, Lionel Messi.
Real Madrid – Leganes, formacionet zyrtare Real Madridi dhe Leganes kanë publikuar formacionet zyrtare në kuadër të përballjes së javës së 11-të në La Liga. Mad
Dalin pamjet, përleshje e "çmendur" mes Costas dhe Carvajal (VIDEO) Diego Costa i prishi vetes një natë magjike ndeshjen miqësore ndaj Realit për shkak se u përjashtua me karton të kuq pas
Carvajal: Hazard mund të na ndihmojë shumë Real Madrid është shumë afër ta transferimit te Eden Hazardin nga Chelsea, ndërsa mbrojtësi i madrilenëve, Dani Carvajal
Pas Vinicius edhe dy lojtarë të tjerë do të mungojnë gjatë për Realin Telashet për Realin e Madridit skanë fund këtë sezon ,shkruan Albeu.com Pas Vinicius që pothuajse ka mbyllur sezonin
Carvajal: Mbrëmja më e keqe e jetës time Real Madrid ka pësuar një humbje të turpshme 4-1 në Santiago Bernabeu dhe është eliminuar nga Ajax në 1/8-at e Champions
Formacioni më i mirë deri tani në La Liga (FOTO ALJM) Pas publikimit të formacioneve më të mira për këtë sezon në Premier League dhe Serie A, "Goal.com" ka bërë të njëjtën gj
Carvajal i jep një “shuplakë” të hidhur Zidanit Mbrojtësi i skuadrës së Real Madrid, Dany Carvajal i ka lënë të gjithë gojëhapur me deklaratën e tij në drejtim të ish-t
Befason ylli i Realit: Lopetegui është trajneri më i mirë që kam pasur Julen Lopetegui mund të jetë shkarkuar nga pozita e trajnerit të Real Madridit, megjithatë ish-lojtari i tij, Dani Carva
Carvajal: Neymar kërkonte vetëm Realin Mbrojtësi i krahut të djathtë të Real Madrid, Dani Carvajal ka zbuluar një prapaskenë të ndodhur në vititn e largët 200
Carvajal: Lopetegui nxjerr më të mirën prej lojtarëve Ish trajneri i Spanjës ka një detyrë të vështirën për ta pasuar Zinedine Zidanen, por mbrojtësi Carvajal beson se ai ësh
Carvajal “harron” Ronaldon, ja kë zgjedh si më të mirin e Realit Carvajal fitoi gjithçka me Ronaldon në ekip por mesa duket ka "harruar" gjithçka pasi ai zgjedh si idhullin e tij Raul
Zyrtare: Carvajal do jetë në Botëror Spanja ka njoftuar se Dani Carvajal do të marrë pjesë dhe do ti bashkangjitet skuadrës për Kupën e Botës. Sot u rapor
Finale e "mallkuar", një tjetër lojtar largohet nga fusha me lot në sy (FOTO LAJM) Pas Mohamed Salah është dëmtuar edhe mbrojtësi i Real Madrid, Carvajal. Edhe mbrojtësi i Realit është larguar mes lotësh
Ronaldo dhe Carvajal kthehen ne stërvitje me Realin (FOTO LAJM) Real Madrid ka kompletuar skuadrën për herë të parë në stërvitje këtë javë para se të luaj kundër Villarreal në "Estadio