999 rezultate për

carragher

15 vite nga finalja dramatike e Stambollit, Carragher: Milan ishte skuadra më e mirë në fushë Një nga finalet e Ligës së Kampionëve që nuk do të harrohet kurrë është ajo e vitit 2005, mes Milan dhe Liverpool. Ri
Legjenda e Liverpoolit: Disa nuk ja dinë vlerën Salah Lengjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher, ka folur për sulmuesin e "the reds", Mohamed Salah. Sipas ish-mbrojtësit, s
8 vite më pas, Carragher i kërkon legjendës së United Legjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher i ka kërkuar falje futbollistit francez Patrice Evra. Ngjarja kishte ndodhur
"Edhe nëse Liverpooli fiton sonte kundër Cityt, gara për titull nuk do të thotë se ka përfunduar ende" Jamie Carragher ka thënë se Liverpooli edhe nëse fiton sonte kundër Liverpoolit gara për titull nuk ka përfunduar ende.
Del biseda, çfarë i tha legjenda e Liverpoolit Xherdan Shaqirit Legjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher ka treguar se ai ka biseduar me Xherdan Shaqirin para derbit të tij të parë te q
Legjenda e Liverpoolit: City do ta fitojë përsëri Premier Leaguen Ish-mbrojtësi legjendar i Liverpoolit, Jamie Carragher, mendon se Manchester City do të arrijë ta fitojë përsëri titulli
Legjenda e Liverpoolit flet për transferimin e Shaqirit Mbrojtësi legjendar i Liverpoolit, Jamie Carragher, ka thënë se për shkak të shumës së ulët të transferimit të Shaqirit
Carragher pezullohet deri në fund të sezonit nga Sky Sports Jamie Carragher është pezuluar nga roli i analistit të futbollit tek mediumi Sky Sports. Ish-lojtari i Liverpoolit, J
Carragher pështyu 14-vjeçaren, prindërit e vajzës kanë një kërkesë për të tek Sky Sports Prindërit e 14-vjeçares të cilën e pështyu Jamie Carragher kanë kërkuar nga "Sky Sports" që të mos e shkarkojnë atë si a
Pështyu mbi vajzën dhe kërkoi falje, e pëson shumë keq ylli i Liverpool (VIDEO) Jamie Carragher është në qendër të një skandali në Britaninë e Madhe pasi ai pështyu mbi një vajzë 14 vjeç duke drejtuar
Jamie Carragher shkarkohet nga "Sky Sports" pasi pështyu një vajzë 14-vjeçare (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Liverpoolit, Jamie Carragher është pezulluar nga roli i tij si një ekspert për Sky Sports pasi dolën pam
Ish-kapiteni i Liverpoolit kundër vlerës së Coutinhos: Nuk vlen kurrë aq shumë Transferimi i Coutinhos u lavdërua nga të gjithë, por jo edhe nga Carragher, i cili kritikoi këtë lëvizje në mes të sezo
Carragher: Barcelona do, Coutinho do, por jam i sigurtë që asgjë nuk do ndodhë Barcelona ka para, Philippe Coutinho ka talent dhe ambicie. Një legjendë e Liverpoolit ka thënë se tifozët e Liverpool n
Lampard kritikon Pogbanë, por fajin ia vë Mourinhos (FOTO) Paul Pogba ende nuk i ka justifikuar 100 milionë euro-t të shpenzuara për të në merkaton e verës. Kritikat e radhës vijn
Carragher gati për t'u rikthyer në fushë: Pres oferta nga Kina Jamie Carragher i ka befasuar të gjithë me një postim në Twitter. Ish-mbrojtësi i Liverpoolit ka thënë se është i gatshë
Carragher lavdëron Kloppin Ish-mbrojtësi shumë vjeçar i ‘Redsave’ e ka cilësuar trajneri gjerman si një nga trajnerët më të mirë të ardhur këto vit
Carragher: Ky United s'ja ka idenë futbollit United u mposht me rezultat 2-0 nga Evertoni në Goodison Park gjatë të dielës, në rikthimin e parë të David Moyes në ish
Lamtumirë emocionuese për Jamie Carragher (FOTO LAJM) Pas Sir Alex Ferguson dhe David Beckham një tjetër emër i madh i futbollit anglez i ka dhënë sot lamtumirën futbollit. J
Goli që vlen 35 milionë paundë Mbrojtësi i Liverpoolit, Jamie Carragher ka lavdëruar sulmuesin Andy Carroll që shënoi golin e fitores 2-1 ndaj Evertoni
Carragher: Suarez do të bëhet legjenda e Liverpool Mbrojtësi i Liverpoolit, Jamie Carragher ka përgëzuar bashkë-lojtarin e tij, Luis Suarez për paraqitjen fantastike që bë