999 rezultate për

carmine

Verona e Kumbullës dhe Rrahmanit mposht Cagliarin, rritet shpresat për Evropën Hellas Verona ka treguar se ka ruajtur formën e mirë edhe gjatë kohës së pezullimit të Serie A, duke e mposhtur 2:1 Cagl
“Dashuri vrastare”, historia e dhimbshme e 28 vjeçares së dhunuar dhe vrarë nga burri Stefania Formicola ishte vetëm 28 vjeçe kur u vra nga burri i saj në Napoli. Stefania Formicola ishte një vajzë e gëz