999 rezultate për

carlos

Dëmtohet sulmuesi i Kombëtares shqiptare! Rey Manaj është dëmtuar në palestër. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare u bashkua me klubin spanjoll të Albacetes por di
Ju kujtohet djali i Marias tek seriali "Për ty"? Sot ai po çmend vajzat me pamjen (FOTO LAJM) Me siguri e mbani mend telenovelën e parë të dubluar në shqip, 'Për ty', një prodhim meksikan i vitit 2002 dhe e transme
Ibrahimovic: Jam më i miri i historisë Zlatan Ibrahimovic realizoi 3 nga 7 golat e Los Angeles Galaxy në fitoren 7-2 ndaj Sporting Kansas City, duke dhuruar nj
Carlos Vela sfidon Ibrahimovic, realizon gol alla-Maradona (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic apo Carlos Vela, cili është më i miri në MLS? Gjiganti suedez aq që e pranon krahasimin, sepse, sikur
Roberto Carlos uron lojtarin shqiptar për transferimin te klubi spanjoll (VIDEO) Talenti i Shpresave të Shqipërisë, Kleandro Lleshi, kartoni i të cilit zotërohet nga Leganesi, do të luajë këtë sezon si
Carlos Vela "thumbon" Ibrën: Jam unë më i miri "Carlos Vela është bërë i famshëm në moshën 29- vjeçare, ndërsa unë në moshën e tij fitoja gjithçka në Europë. Unë, në k
Ibrahimovic: Keni bërë gabim të madh, duke më krahasuar me Carlos Velan Zlatan Ibrahimovic e ka etiketuar të gabuar vendimin e shtypit në Amerikë, në krahasimin që i bënë me Carlos Velan. L
Si e përjetova me frikë, takimin e parë me Pablo Escobar? Nga Kreshnik Spahiu* Ishte mbrëmje dhjetori. Shiu që binte me rrebesh dhe vetëtimat drith
Roberto Carlos, Cafu dhe Del Piero parashikojnë fituesin e finales (FOTO LAJM) Nesër zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve mes Tottenham dhe Liverpool në Madrid. Disa nga legjendat e futbollit
Roberto Carlos me fjalë të mëdha për Shaqirin Në prag të finales kundër Tottenhamit, në Champions, legjenda brazilane Roberto Carlos ka lavdëruar Xherdan Shaqirin.
Arrestohen lojtarët e Realit të Madridit Një aksion i madh policor ka finalizuar arrestimin e disa lojtarëve nga La Liga dhe Segunda Division në Spanjë, teksa 4
Nantes merr përpara PSG i shënon golin e tretë (VIDEO) Nantes, vendi i 14-të i Ligue 1, po fiton 3-1 në shtëpi kundër PSG-së. Diego Carlos, autori i golit të barazimit 1-1
Dani Alves realizon nje “euro” gol, Nantes barazon vetëm pas 3 minutash (VIDEO) Nantes-PSG është zhbllokuar në minutën e 19-të me një magji të Dani Alves. Vendasit janë kundërpërgjigjur në minutën
"Të q*fsha robt, të q*fsha motrën", kë shau Sadiku pas golit alla Roberto Carlos (VIDEO) Armando Sadiku u kthye protagonist këtë fundjavë duke shënuar një gol të mrekullueshëm nga një distancë e konsiderueshme
Shkërrmoqet Barcelona, pëson golin e 4-të (VIDEO) Vellarreali është duke bërë ndeshjen më të mirë të sezonit përballë ekipit të vendit të parë Barcelonës. Pas disavant
Carlos Vela tregon asyen pse nuk u transferua te Barcelona Carlos Vela u dha fund polemikave pse ai refuzoi Barcelonën, duke konfirmuar se ka patur bisedime me klubin katalanas.
Tevez: Nuk largohem nga Boca Juniorios Boca Juniors humbi finalen e Copa Libertadores ndaj River Plate teksa edhe sot Carlos Teves nuk e ka kapërdirë dot, shkr
Roberto Carlos: Vinicius do të bëhet një superyll te Reali Legjenda e Real Madridit, Roberto Carlos, ka kërkuar durim për Vincius Juniorin e Ral Madridit, dhe ka thënë se ai do të
Vrau 20 femra dhe bëri seks me kufomat, gruaja ishte ajo që ja çonte në shtëpi Një burrë ka rrëfyer se ka vrarë 20 gra, pjesët e trupit të së cilave ua ka dhënë për ushqim kafshëve, pasi ato ishin jo
I "frikshmi" Roberto Carlos ende nuk ka harruar të godas (VIDEO) Legjenda e futbollit, Roberto Carlos u bë i famshëm për aftësitë e tij për ta goditur topin veçanërisht nga gjuajtjet e