999 rezultate për

carl

EMOCIONUESE/ Shikoni se si Tevez ia dedikoi golin Maradonës (VIDEO) Carlos Tevez udhëhoqi Boca Juniros drejt një fitore të rëndësishme në Copa Libertadores, duke e mposhtur në udhëtim Port
Napoli dhe Tottenham bëjnë detyrën, pranë kualifikimit (VIDEO) Tottenhami dhe Napoli nuk kanë hasur vështirësi në ndeshjet e tyre të Europa League. "Spursat" kanë fituar me rezult
Media amerikane nxjerr listën: 25 të vdekurit që votuan në zgjedhjet presidenciale (FOTO LAJM) Gazetari Tucker Carlson i Fox New zbuloi një listë të emrave që ai pretendon se janë ndër njerëzit e vdekur që votuan në
E rrallë: Gruaja lind foshnjën me përmasa të jashtëzakonshme Fëmijët janë gjëja më e shtrenjtë dhe më kuptimplote e një martese. Por, për një grua nga Senftenberg, Gjermani, ardhja
Rama i del në mbrotje Bollinos dhe Malltezit, i turret presidentin: Ç'i duhet Metës nga i sigurojnë të ardhurat! Pas sulmeve të bëra nga presidenti Ilir Meta në adresë personale të botuesit Carlo Bollino dhe bashkëshortes së tij Alba
Formacionet zyrtare, Chelesa-Sevilla Chelsea do të presë në shtëpi spanjollët e Sevillas. Lodinezët do të kërkojnë fitoren për ta nisur me këmbën e mbarë
Milot Rashica drejt Premier Leagues, e do në ekip Carlo Ancelotti E ardhmhja e Milot Rashicës vijon të jetë gjithnjë e më shumë drejt Premier Leagues. Shumë ekipe të njohura interesohen
Interi nuk ndalet në merkato, në bisedime me Parmën për dy futbollistë Drejtori sportiv i Parmës Marcello Carli është ndalur të flasë për merkaton e klubit emilian dhe ka pranuar se Matteo Da
Ditët e fundit të merkatos, te Barcelona janë ende 6 lojtarë në shitje Barcelona synon të kryej edhe disa shitje gjatë kësaj merkatoje. Katalanët kanë larguar nga radhët e tyre emra si Iva
Të dy mjekë, babë e bir humbin jetën nga koronavirusi Babë e bir që të dy mejkë në Florida kanë ndërruar jetë pasi u infektuan me koronavirus. Carlos Francisco Vallejo, 57 vj
I infektuar me koronavirus, babai i Carlos Tevez shtrohet në spital Segundo Tevez, babai birësues i sulmuesit të Boca Junior, Carlos Tevez , është shtruar në spital prej tre javësh, pasi
Shkoi me 7 shoqe të festonte maturën në ishullin grek, humb jetën në askident Udhëtimin me grupin e miqve e kishin organizuar ata, me rastin e festës për diplomën e shkollës së mesme. Mes moshtarëv
Tifozët renditin 30 lojtarët më të mirë nga goditjet e lira të të gjitha kohërave Tifozët e kanë votuar Juninhon si goditësin më të mirë të gjuajtjeve të lira. Legjenda braziliane ndër vite kishte sh
Carlotta Tadolini, tifozja e Milanit tashmë po kandidon si "mbretëresha" e verës (FOTO LAJM) Carlotta Tadolini, modelja italo-ruse, është duke brohoritur për Milanin dhe tashmë është një kandidate për të qenë "mbr
Ndahet nga jeta në moshën 55-vjeçare shkrimtari Zafon (FOTO LAJM) Carlos Ruiz Zafon, shkrimtari spanjoll me famë botërore është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshëm 55-vjeçare. Auto
Presidenti i Napolit tregon detaje interesante: Në ditëlindjen e Ancelottit vendosa për Gattuson Pas lamtumirës së Sarrit, De Laurentiis vendosi t’ia besojë stolin një trajneri të madh, Carlo Ancelotti. Presidenti i N
DOKUMENTAT/ Berisha: Rama dhe Bolino vjedhin 5000 m2 truall në mes Tiranës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sipas tij një skandal në Tiranë në të cilën thonë se është përfshirë kryemini
Degjeneron debati midis gazetarëve Andi Bushati dhe Carlo Bolino: Mos bëj si gore! Debati për reformën zgjedhore ka shkaktuar shpërthim akuzat midis gazetarëve Andi Bushati dhe Carlo Bolino. Përplasja
Ikona e brazilit: Messi dhe Cristiano nuk mund të krahasohen me "Fenomenin" Carlos nuk ka asnjë dyshim se emra si Ronaldo, Cristiano Ronaldo e Lionel Messi janë lojtarët më të mirë në histori.
Ancelotti paralajmëron Milanin: Bëj kujdes nga trajnerët e paaftë Carlo Ancelotti ka bërë historinë e Milan-it. Me kuqezinjtë, ai ka fituar 2 Champions League, një kampionat, një Kupë