999 rezultate për

cardi

Video erotike në internet, partnerja e Mauro Icardi fundos Google dhe Yahoo (FOTO LAJM) Gruaja dhe menaxherja e futbollistit Mauro Icardi, ka fituar gjyqin me Google dhe Yahoo mbi një video të nxehtë që qarku
Puthje e përqafime plot pasion, Wanda Nara publikon momentet intime me Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të famshëm Mauro Icardi, Wanda Nara, merr herë pas here vëmendje me postimet që bën në “Ins
E trishtë, futbollisti i Cardiff City-t vuan nga kanceri Sol Bamba vuan nga një sëmundje e rëndë. Lajmi vjen nga klubi i tij, Cardiff, në të cilin ai ka luajtur që nga viti 2016
Ndahet nga jeta stilisti i famshëm, Pierre Cardin Një ndër emrat më të shquar dhe me më shumë ndikim në botën e modës, stilisti i famshëm Pierre Cardin, është ndarë sot n
Nuk po e sheh më veten në fushë, Icardi drejt largimit nga PSG-ja E ardhmja e Mauro Icardit vihet në dyshim pas largimit të trajnerit, Thomas Tuchel. Italiani ka shënuar 2 gola në 5 n
Madhështore, shtëpia e Cardi B është një përrallë Krishtlindjesh (FOTO&VIDEO) Është e pritshme që të famshmit ta teprojnë me zbukurimet e shtëpisë për festa, por "dekori i vitit" për këtë vit mund t
Kean: Icardi është një ndër sulmuesit më të mirë në botë Sulmuesi i PSG-së, Moise Kean ka folur në lidhje me bashkëlojtarin Mauro Icardi. Argjentinasi momentalisht është i lë
E konfirmon PSG-ja, 4 mungesa të rëndësishme ndaj Man.United PSG ka konfirmuar mungesën e katër yjeve të skuadrës në ndeshjen e radhës ndaj Manchester Unitedit. Klubi francez për
Telashe për Tuchel, dyshja Icardi-Sarabia mungojnë ndaj Man.United PSG ka njoftuar se dyshja Mauro Icardi dhe Pablo Sarabia nuk janë të gatshëm për sfidën e radhës ndaj Manchester Unitedi
E BUJSHME/ Hapa konkret, Juve ofertë Icardit Mauro Icardi mund të rikthehet dhe të luaj sërish në Serie-A pas aventurës së tij me Interin deri para dy viteve. Int
Mediat spanjolle: Wanda Nara po punon për Icardin te Milani Lajmi i radhës mbi zëvendës Ibrahimovic mbërrin nga Spanja. Duket se kuqezinjtë po flasin me agjentën e Mauro Icardi
Cardi B nuk përmbahet, shfaqet e tensionuar përballë oficerit të policisë (VIDEO) Një “përplasje” e vogël e Offset me policët në Beverly Hills ka mjaftuar që reperja e njohur, Cardi B të acarohet me kët
Icardin dhe një tjetër "big", Milan ëndërron goditjen e dyfishtë në janar Milan po vazhdon të fluturojë mes kampionatit dhe Europa League. Skuadra e Pioli-t nuk po gabon asnjë ndeshje dhe ta
Publikoi pa dashje pozën nudo: Cardi B zbulon më kë ishte në shtrat (FOTO LAJM) Cardi B dhe Offset ishin në shtrat së bashku kur ajo postoi aksidentalisht një foto nudo në Instagram këtë javë, shkruan
Icardi nostalgjik, kujton tripletën e shënuar tre vite më parë (FOTO LAJM) Jemi vetëm dy ditë para derbit të Milanos dhe gradualisht vëmendja e botës së futbollit po zhvendoset pikërisht drejt sf
E fshiu menjëherë, foto nudo qe Cardi B postoi dhe u pendua (FOTO LAJM) Cardi B organizoi një festë të çmendur dhe super madhështore për 28-vjetorin e saj. Madje ditëlindjen ka vendosur ta shë
Oriola e veshi e para, Cardi B mbajti fustanin e stilistes shqiptare në ditëlindje (FOTO LAJM) Cardi B ka festuar ditëlindjen e saj të 28-të këtë fundjavë. Reperja ka zgjedhur të veshë një fustan nga koleksioni i st
A shkon ajo me burra të famshëm, edhe pse të martuar? Sqarohet gazetarja Gazetarja e njohur italiane, Diletta Leotta, është duke u përgatitur për një fushë tjetër të karrierës së saj. Shumë
Mbappe dhe Icardi i japin fitoren e 3 rradhazi PSG-së (VIDEO) Shërben Kylian Mbappe, shënon Mauro Icardi. Bashkëpunimi efikas mes talentit francez dhe sulmuesit argjentinas prodhoi d
Prestigjiozja franceze zbulon prapaskenat: Tuchel ishte kundër blerjes së Icardit E përditshmja franceze "L’Equipe" ka zbuluar një prapaskenë mjaft interesante, sipas të cilës trajneri gjerman Thomas Tu