999 rezultate për

cardaku

Shkodër, familja Çardaku kërkon mbrojtje Këto janë fëmijët e familjes Çardaku, të cilët nga frika janë të privuar për të shkuar në shkollë pas atentatit ndaj Kuj
Atentat në Shkodër, në gjendje të rëndë ish-efektivi i Policisë Qyteti i Shkodrës është tronditur nga shpërthimi i automjetit të ish efektivi të Policisë Gjyqësore, Kujtim Çardaku.
Çardaku hedh poshtë akuzat për manipulim provash: Ashklat i gjeta në kemishë Eksperti Ndoc Çardaku i cili ka kryer ekspertizën për ngjarjen e 21 janarit ka hedhur poshtë akuzat e Prokurorisë dhe
"21 Janari", publikohen pamjet e ekspertizës së Çardakut (VIDEO) Televizioni informativ “A1 REPORT” transmeton pamjet filmike të akt-ekspertizës të kryera nga eksperti Ndoc Çardaku në r