999 rezultate për

cara

Mbetet në burg vrasësi i dyfishtë në Laç Gjykata e Laçit vendosi masën e sigurisë arrest me burg për Altin Pirolin me akuzën e vrasjes së vëllezërve Andre Cara d
Piroli: Dy vëllezërit Cara i vrava se më tallën Autori i vrasjes së 32-vjeçarit Gentjan Cara dhe vëllait të rij Andrea Cara ka deklaruar para hetuesve se vëllezërit Car
Dëshmia e vrasësit: I vrava vëllezërit se ata kishin lekë ndërsa unë jo “Nuk i shihja dot me sy. Ata kishin lekë, ndërsa unë jo”. Kështu është shprehur para hetuesve autori i ekzekutimit të dy
Cara: Shkarkime politike në administratë Partia Demokratike akuzoi sërish sot qeverinë për shkarkimet e paligjshme në administratë. Deputeti demokrat, Igli Cara
Policia gjen makinën e Behramit (VIDEO) Nuk kaluan as 24 orë nga ankesa e Valon Behramit, i irrituar për vjedhjen e makinës, policia e Napolit ka mundur të gjej
Gjysma e të lindurve në Prishtinë nuk janë prishtinas Afërsisht gjysma e fëmijëve që lindin në Klinikën e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë (QKUK),
Djalë, fëmija i parë i 2014-ës lind në Prishtinë Një minutë pas ndërrimit të viteve lindi fëmija i parë djalë, nga nëna Donjeta Haxhiu, nga Ferizaj. Lindja e fëmijës ësh
Cara: Si e gjeta Olldashin poshtë makinës Deputeti Igli Cara, personi i parë që ka mbërritur në vendin ku ndodhi aksidenti tragjik që i mori jetën deputetit Sokol
"Bëra aksident, jam keq", telefonata e fundit e Sokol Olldashit Deputeti Igli Cara është personi i fundit i cili ka folur në telefon me Sokol Olldashin i cili kishte fiksuar një takim
I bëjnë anestezi dhe zhduken nga spitali Ndonëse kishte pritur nëntë muaj të sillte në jetë djalin e saj, gruaja nga Lipjani këtë fundjavë ka përjetuar ankth të
Asteroidi që kaloi në bregdetin shqiptar Një asteroid përshkoi të dielën një pjesë të bregdetit italian ndërsa ai është parë edhe në Bristan të Karaburunit. Sip
Cara Delevigne shik në Milano (FOTO LAJM) Si një zonjushë e vërtetë në kryeqytetin e modës, Milano. Kjo është Cara Delevingne që na tregon linjat femërore me këtë
Mercedes prezanton "Sprinter Caravan" për kampingje (FOTO-LAJM) Në Dusseldorf u prezantua pak ditë më parë “Mercedes Benz Sprinter”, një version “i shkurtuar” i makinave klasike për ka
Tatuazhi i ri i Ritës (FOTO LAJM) Si dy mikesha të ngushta, Rita Ora dhe modelja Cara Delevingne shpenzojnë vazhdimisht kohë bashkë. E për këtë arsye, nuk
Raundi i tretë i Kupës së Italisë rezervon supriza Raundi i tretë i Kupës së Italisë ka rezervuar supriza. Nëse Parma shkëlqeu me Cassanon, i cili shënoi golin e parë zyrt
Rita dhe Cara, bashkë për konkuruar Victoria Beckham Fjala e Cara Delevigne në Glamour Awards këtë të martën ka thelluar afrinë e saj me këngëtaren me origjinë shqiptare Rit
Allegri ka ende "këmbë të mira" (VIDEO) Massimiliano Allegri tregon se ka ende "këmbë të mira". Trajneri 45-vjeçar i Milan sfidon portierin e ri brazilian Gabri
Serie A, situata 180' para fundit (FOTO LAJM) Kur kanë mbetur edhe 180 minuta nga fundi, kampionati italian ka dhënë deri tani vetëm 3 verdikte përfundimtare. Juventu
Kërkon famë në muzikë, kërkon ndihmën e Ritës Modelja Cara Delevingne po tenton që t'ia kalojë koleges Kate Moss duke filluar karrierën si këngëtare. Që të ketë sukse
Plagosja e 30-vjeçarit, policia identifikon autorët Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim dy persona në lidhje me plagosjen 30-vjeçarit Elis Gjini, ngjarje kjo e ndodhur