999 rezultate për

cara

Parid Cara "pro" Ndokës: Beno, me kurajë e qetësi, do dalësh me kokën lart! Ish-deputeti socialist, Arben Ndoka ka marrë gjatë këtyre ditëve edhe mbështetjen e disa prej kolegëve të tij të grupit
Abuzoi seksualisht me një 19-vjeçara, arrestohet 48 vjeçari në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 48 vjeçar, i cili akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një të re. Arrestimi i t
Memushaj ndiqet nga dy klube të Serisë A Ledian Memushaj kërkon që sezonin e ardhshëm të luajë në Serinë A. Kapiteni i Pescara-s nuk e ka fshehur dëshirën për t’
Një skuadër e Serisë A ngulmon për Memushajn Sampdoria nuk ka ndërmend të heq dorë nga Ledian Memushajn. Shtypi italian raporton se Drejtori Sportiv i klubit të Seri
Zbulohet e dashura e re e Ronaldos (FOTO GALERI) Cristiano Ronaldo është parë në mëngjesin e ditës së sotme me supermodelen, Cara Delevigne. Ata shijuan rrezet e par
Memushaj shënon sërish, por ekipi i tij humb (VIDEO) Ledian Memushaj shënon sërish, por Pescara nuk arrin të fitojë. Vlonjati ka shkurtuar humbjen (2-1) në fushën e Varese-s
Ledian Memushaj, tjetër gol me Pescaran (VIDEO) Është Ledian Memushaj futbollisti që po përpiqet të udhëheqë Pescarën drejt një ngjitjeje të mundshme të Serie A. Mesfus
5 arrested for carrying explosives 5 people have been arrested today for carrying 30 kg of TNT and 10 kg of C4. According the police those arrested are Ast
Fushë-Krujë, arrestohen 5 persona me 30 kg tritol dhe 10 kg C4 Pesë persona me precedentë penalë janë vënë në pranga ditën e sotme, pasi janë kapur me 30 kg tritol dhe 10 kg C4.
Rihanna 'moll sherri' mes dy modeleve në Paris Ato janë dy diva në skenë, por jashtë sfilatave ato njihen si dy bukuroshe mjaft problematike. Dhe në këtë rast, skenat
Memushaj i jep fitoren Pescaras (VIDEO) Ledian Memushaj vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Pescaras në Serie B italiane. Mesfushori i kombëtares shqiptare u bë
Deputetët e PS mbrojnë Ndreun për dhunën në Kuvend Gjatë dëshmisë në Gjykatën e Lartë, deputetët socialistë Armando Prenga dhe Parid Cara, thane se nuk kanë parë që ndaj d
Ludovica Caramis, bukuroshja që i shtohet Milanit (FOTO LAJM) Bashkë me Mattia Destron, që sot pranoi ofertën e Gallianit, drejt Milanos do të udhëtojë edhe bashkëshortja e tij Ludov
Ledian Memushaj nuk lëviz nga Pescara E ardhmja e Ledian Memushajt, të paktën deri në përfundim të sezonit do të jetë Pescara. Futbollist shqiptar, i kërkuar
Ja 10 shqiptarët e Serie A (FOTO LAJM) Rritet numri i futbollistëve shqiptarë në Serie A. Përveç emrave si Cana, Berisha, Basha apo Hysaj që janë tashmë pjesë
Çani dhe Memushaj, golat kuqezi në Serie B (VIDEO) Edgar çani dhe Ledian Memushaj lanë shenjë në javën e 19 të Serisë B duke shënuar për skuadrat respektive, Catanian dhe
Presidenti i Pescaras, çarter special për Memushajn Ledian Memushaj është larguar që në orët e para të mëngjesit të sotëm nga grumbullimi i Kombëtares shqiptare, pasi ai ës
Lë pas provokimet, supermodelja marroset pas aktorit Supermodelja Cara Delevingne, e cila shquhet për linjat perfekte dhe për skenat qesharake që krijon në skenë, aktualisht
Paçarada refuzon Shqipërinë për Kosovën Leart Paçarada refuzon ftesën e trajnerit U-21 të Shqipërisë, Skënder Gega. 19-vjeçari i lindur në Bremen para dy vitesh
PD proteston për shembjen e Obeliskut, Cara: Rama s’e vret dot shpirtin e Kavajës Teksa kanë kundërshtuar heqjen e Obeliskut në qendrën e qytetit të Kavajës, PD po zhvillon një protestë në sheshin ‘Demo