999 rezultate për

cara

10 sekrete të artit të zbuluara nga shkenca Mendoni se leximi dhe analizimi i veprave të tyre ju ka bërë të dini çdo gjë mbi to dhe jetën e tyre. Si duke jo, ju njo
Roma lëshon fitoren nga duart (VIDEO) Roma ka barazuar 2:2 me Cagliarin, ndërsa Rey Manaj, Memushaj me Pescaran dhe Xhemajli me Bolognan kanë pësuar humbje
Buzët e çara, ja zgjidhjet më efikase Buzët e çara mund të gjenerojnë bezdisje dhe madje në rastet më ekstreme edhe dhimbje. Shkaqet mund të jenë të shumë
Memushaj zbulon se ku do të luaj sezonin e ardhshëm Ledian Memushaj ka thënë se nuk ka asnjë arsye për t’u larguar nga Pescara gjatë kësaj vere. I intervistuar nga gazet
Cara: Zgjedhje të parakohshme në shtator Deputeti i Partisë Socialiste, Parid Cara ka deklaruar se kryeministri, Edi Rama duhet të masë forcat në Kuvend më 21 ko
Oddo e pranon, Memushaj largohet nga Pescara vetëm nëse ... Ledian Memushaj mund të largohet nga Pescara vetëm me një kush. Këtë e ka pranuar dje në konferencë për shtyp edhe trajn
Manaj prezantohet te Pescara: Fakti që jam i ri nuk është një alibi Rei Manaj është prezantuar përballë tifozëve të Pescara-s. Sulmuesi i talentuar shqiptar, i cili është huazuar për një v
Manaj te Pescara me klauzolë si Morata Rei Manaj shihet nga Interi si një investim shumë i rëndësishëm dhe një sulmues me shumë perspektivë. Ndaj klubi zikaltë
Shkëlzen Gashi në Serinë A? Shkëlzen Gashi mund të rikthehet që të luajë në Europë pas Kampionatit Europian. “La Gazzetta Dello Sport” shkruan se pë
Si të shëroni thembrat e çara në kushte shtëpie Venat e zgjeruara shpesh mund të kthehen në një fenomen shqetësues për pamjen e këmbëve tuaja. probleme të tilla me them
Memushaj bën “shkesi” te Pescara për një lojtar të Kombëtares Ledian Memushaj ka kontribuar shumë për ardhjen e Pescarës në Serinë A, dhe për këtë kanë menduar që t’i plotësojnë një
Memushaj në Serinë A, por jo me Pescarën Pasi ka siguruar një biletë për në Serinë A, Pescara mund të humbasë dis prej yjeve të saj. Disa lojtarë po kërkohen nga
Vrasja në Laç/ Sherri nisi në Facebook, ndërhynë edhe prindërit Prokuroria e Kurbinit dërgon në gjykim kërkesën kundër të pandehurit Elgert Cara, i akuzuar për “Vrasje në rrethana cilë
Si të shërojmë thembrat e çara Thembrat e çara janë një fenomen që është i pranishëm te shumë persona dhe përveç pamjes ato shkaktojnë dhe dhimbje. Fat
Kapet peshku më i çuditshëm në botë (FOTO LAJM) Peshkatarët në Cabo të Meksikës, kanë zënë në rrjetat e tyre të peshkimit një gjallesë të çuditshme. Pas hedhjes së foto
Kënga "O lulija jonë me limona…" i mori jetën Ervis Zybës Ka mjaftuar një keqkuptim për një këngë në një lokal nate, që të bëhej mollë sheri për vrasjen e Ervis Zybës në Kurbin.
Arrestohen në mesnatë dy vëllezërit Cara që vranë 20-vjeçarin Efektivët e policisë kanë arrestuar dy autorët e vrasjes së 20-vjeçarit Ervis Zyba dy ditë më parë në Laç. Rreth orës
Ja vëllezërit Cara, të dyshuar për vrasjen e 20 vjeçarit në Kurbin (FOTO LAJM) Uniformat blu kanë bërë të mundur zbardhjen e vrasjes së 20-vjeçarit Ervis Zyba. Lidhur me këtë çështje, policia ka shpa
Shkëlqejnë Memushaj dhe Pescara Vazhdon ecuria mjaft e mirë në Serie B për skuadrën e Pescarës. Ekipi ku luan edhe mesfushori Ledian Memushaj ka arritur
Memushaj shënon për Pescarën (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares sonë në ditët e shortit ka shënuar për ekipin e tij Pecarën në ndeshjen që po zhvillohet ende.