999 rezultate për

cara

Arrestohet çifti shqiptar në Itali, transportonin drogë me vlerë 1.7 mln euro Policia italiane ka bërë më dije se ka vënë në pranga një çift shqiptar pasi merreshin me transportimin e lëndëve narkot
Pas humbjes me Chievon, Pescara gjobit Memushajn Mesfushori i Pescarës, Ledian Memushaj, u ndëshkua me karton të verdhë në minutën e 25-të të ndeshjes së fundjavës, ku e
Zyrtare/ Memushaj me trajneri të ri te Pescara Zdenek Zeman është trajneri i ri i Pescarës, marrëveshje e cila është konkretizuar ditën e sotme. Trajneri i mirënjohur
Pescara këmbëngul për Ajetin, por ai ka oferta dhe nga jashtë Italisë E ardhmja e Arlind Ajetit vijon të mbetet e paqartë. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dëshiron të qëndrojë te Torino dhe
Torino kërkon të transferojë Ajetin te Pescara Arlind Ajeti dëshiron të qëndrojë të Tprino, por mediat italiane zbulojnë një detaj që lidhet me të ardhmen e 23-vjeçari
Moti i keq në Itali rrezikon sfidën Pescara-Fiorentina Sfida që do të luhet nesër mes Pescarës dhe Fiorentinës pritet qetë shtyhet për shkak të motit të keq që ka pushtuar gji
Pescara s'e do më, rikthehen Manajn tek Interi U largua për të fituar eksperiencë, por jo vetëm që nuk e ka fituar, por tashmë nuk bën pjesë as në planet e një skuadre
Ja sekreti për të mos pasur buzë të çara gjatë dimrit Buzët e çara apo të krisura janë gjëja më e keqe gjatë sezonit të dimrit. Nuk ka më keq se sa të vuani nga buzët e thata
Fiton Roma, shënon një super gol Ledian Memushaj (VIDEO) Pas humbjes shokuese ndaj Atalantas, Roma u është rikthyer fitoreve në Serie A. Skuadra e Spallettit e mposhti 3:2 Pesca
Roma – Pesacara, ja formacionet zyrtare Roma kërkon me ngulm të rikthehet në vendin e dytë në Serinë A, në ndeshjen përballë Pescaras. ‘Giallorosët’ në ‘Olimpi
Juventusi gjunjëzon Pescaran (VIDEO) Juventusi i Allegrit ka vazhduar me formën e mirë në Serinë A, pasi në xhiron e 13’të mposhtën 3:0 Pescaran. Golat pë
Formacionet zyrtare/ Juventus-Pescara Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Pescara. Memushaj do ta nis këtë ndeshje nga minuta e parë, p
Ja si të shpëtoni nga buzët e çara Buzët e çara mund të gjenerojnë bezdisje dhe madje në rastet më ekstreme edhe dhimbje. Shkaqet mund të jenë të shumëfish
Manaj një ndër talentet më premtues në Serinë A Rey Manaj është një prej talentëve më premtues të Serisë A italiane. Jo rastësisht Interi beson te sulmuesi, duke vendos
Drejtori i Spitalit reagon ndaj Carës: Kalama që pështyn aty ku ha Drejtori i Spitalit të Kavajës, Përparim Daiu ka reaguar ashpër ndaj deputetit të PS¬-së, Parid Cara. Ky i fundit, në
Deputeti i PS sulmon Beqajn: Ke një drejtor të korruptuar e pijanec Deputeti i PS-së, Parid Cara ka denoncuar një rast të rëndë të mjekësisë me një të plagosur në aksident. Nëpërmjet nj
Ekskluzive/ Pescara kërkon Canën? Ja si përgjigjet Loriku Lorik Cana është përfolur gjatë orëve të fundit për një kalim të mundshëm te skuadra e Pescarës. Gazeta më e madhe në It
Cana drejt rikthimit në Serinë A, ja cili ekip e kërkon Cana mund të rikthehet sërish në Serie A. Ish kapiteni i Kombëtares Shqiptare që gjatë kësaj vere ndërpreu kontratën me
Shëroni të çarat në thunder me këto metoda Më poshtë jepen disa kura shtëpiake se si mund të shëroni të çarat në thundër: Mjalti Kjo është edhe mënyra më e t
Pescara-Inter, ja formacionet zyrtare Sapo janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Pescara – Inter Pescara dhe Inter do të takohen në ‘Stadio Adriatic