999 rezultate për

cara

Kapet e reja në Angli: Më ndihmoni, më ka përdhunuar një bandë shqiptare Policia angleze ka ndaluar në Dover një gria te re e cila dyshohet se ishte trafikuar në Britani për seks. Mediat br
Arsenal dhe Chelsea avancojnë në Carabao Cup (VIDEO) Arsenal dhe Chelsea kanë kaluar në 1/16 e finales së Carabao Cup. Gunners kanë triumfuar kundër skuadrës së Doncaster
Dy ekipet e Manchesterit kalojnë në fazën tjetër të Carabao Cup (VIDEO) Manchester United dhe Manchester City kanë kaluar në 1/16 e finales së Carabao Cup. “Djajtë e Kuq” kanë triumfuar kun
Memushaj dhe Pecara përballen në gjyq për 18 mijë euro Kolegji i Garancisë së Sportit ka marrë një kërkesë për Apel nga klubi i Peskarës kundër Federatës Italiane të Futbollit
Scaramucci nxirret nga Shtëpia e Bardhë nga rojat pak minuta pasi iu komunikua shkarkimi Drejtori i Komunikimit në Shtëpinë e Bardhë, Anthony Scaramucci raportohet të jetë shoqëruar jashtë nga ekipet e siguris
Anthony Scaramucci, jep dorëheqjen dy javë pas marrjes së detyrës nga Trump Anthony Scaramucci ka dhënë dorëheqjen si drejtori i komunikimit në Shtëpinë e Bardhë, njofton The Indepedent, përcjell
5 sekrete për t'i bërë duart tuaja të duken 10 vjet më të reja (FOTO LAJM) Duart shpeshherë janë gjëja e parë që bie në sy kur takojmë dikë të ri. Por duart e ashpra, me njolla dhe me të cara,
Ish-deputeti i PD plas “bombën”: Basha e priste këtë rezultat, kishte sondazhe Deputeti i PD-së në qarkun e Durrësit, Igli Cara akuzon kreun e PD-së, Lulzim Basha se në zgjedhjet e 5 qershorit i dha
Ja si kuroni thembrat e çara në kushte shtëpie Qumështi dhe soda e bukës bëjnë çudira për thembra të lodhura dhe të çara. Ndiqni këto veprime dhe shpëtoni thembrat tua
Shpërthen Cara: Refuzoj ta quaj Bashën kryetar, as Enveri nuk... Deputeti i Partisë Demokratike, Igli Cara deklaon se do të refuzoj ta njoh Lulzim Bashën kryetar të Partisë Demokratike
E bujshme, Lazio tenton afrimin e Ledian Memushajt Simone Inzaghi u ka kërkuar drejtuesve të skuadrës një përforcim në mesfushë. Sipas “Corriere dello Sport”, Memushaj ësh
5 sekrete për t'i bërë duart tuaja të duken 10 vjet më të reja (FOTO LAJM) Duart shpeshherë janë gjëja e parë që bie në sy kur takojmë dikë të ri pasi duhet t'i shtrëngojmë ato me njëri tjetrin.
Memushaj befason: Nuk kam asnjë ofertë, dua të qëndroj te Pescara Emri i Ledian Memushajt gjatë kësaj periudhe është lakuar për një kalim te Bolonja, klub që e kërkoi atë edhe verën e sh
Si të trajtoni të çarat në këmbët tuaja Thembrat e plasaritura dhe të çara mund të jenë arsyeja kryesore përse shumë femra ende nuk i kanë nxjerrë sandale veror
Si të mbyllim plasaritjet dhe të çarat e thembrave në kushte shtëpie Thembrat e plasaritura dhe të çara mund të jenë arsyeja kryesore përse shumë femra ende nuk i kanë nxjerrë sandale veror
Shëroni thembrat e çara me ndihmën e limonit Thembrat e çara apo të plasaritura janë ndër problemet më të shpeshta që na rastis t’i shohim. Shkaqet e krijimit të
Shkatërrohet banda shqiptare në Itali, alarm nga prostitutat me HIV Është goditur një tjetër organizatë rumune e shqiptare në Itali, e cila akuzohet se ishte e specializuar në shfrytëzim p
Pescara zbret në Seria B, por jo Memushaj Pescara ka zyrtarizuar edhe matematikisht rënien në Serinë B pas humbjes së djeshme 1-4 ndaj Romës. Gjithsesi Memushaj n
Deputeti socialist "shokon" Ramën: Në Kavajë kandidatët për kryetarë bashkie duhet të jenë ... Deputeti i PS-së në Kavajë, Parid Cara shkruan në “Facebook” se kandidatët për zgjedhjet e pjesshme për Bashkinë e qytet
Dhëndri shqiptar “bos” droge në Itali, ja rrjeti që drejtonte me vjehrrin italian (VIDEO) Prokuroria italiane bën me dije se ka arritur të provojë akuzat për trafik ndërkombëtar droge për shqiptarin Vladimir Ca