999 rezultate për

cara

Pa shpenzuar para! Si të zbusni natyralisht thembrat e çara Për të gjithë ju që keni thembra të çara, shpesh me dhimbje dhe burim infeksionesh, Shije ju tregon si ti kuroni ato në
Trajneri spanjoll: Ju kam dhj*rë në ligë, na lanë si legenë “Arbitri ka bërë çfarë donte të bënte”, tha Alvaro Jimenez, ndërkohë që të gjithë shokët e tij tek Albacete ishin duke t
Nga flokët e thatë tek buzët e çara, 6 shenjat që tregojnë se po ushqeheni keq! Kequshqyerja apo ushqyerja e pamjaftueshme mund të reflektohet edhe në shenja fizike, përveç atyre metabolike. Këto shen
Klubi i Pescara miraton dizajnin e djaloshit për fanellat e tyre Një djalë gjashtëvjecar në Itali është në festë pasi dizajni i fanellës së tij të futbollit u adoptua nga ekipi profesio
Nga flokët e thatë tek buzët e çara, 6 shenjat që tregojnë se po ushqeheni keq! Kequshqyerja apo ushqyerja e pamjaftueshme mund të reflektohet edhe në shenja fizike, përveç atyre metabolike. Këto shen
Ia doli mbanë luftës me koronavirusin, rrëfehet i riu shqiptar: Gjithçka filloi në 6 mars (VIDEO) Erind Cara është një i ri nga Shqipëria që sapo është shëruar nga coronavirusi. Ai për RTV Dukagjini ka rrëfyer se si
Man City fiton Kupën e Ligës për herë të shtatë në histori (VIDEO) Manchester City ka triumfuar në finalen e Kupës së Ligës (Carabao Cup), duke mposhtur Aston Villa me rezultat të ngushtë
Ishin në Itali për mjekim, kthehen dy të mbijetuarit nga tërmeti i 26 nëntorit Janë kthyer nga Italia dy të mbijetuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Albert Cara dhe Marlin Shkodra ishin në Itali për mjek
4 vjeçarja me Sidromën Down bëhet modele (FOTO LAJM) Cara Brown u diagnostikua me Sindromen Daun, i njohur edhe si trisomia 21 – e cila është një çrregullim gjenetik i kromo
M.City fiton derbin me M.United dhe prek finalen e Carabao Cup (VIDEO) Manchester City mund të konsiderohet si finalistja e parë e Carabao Cup ose ndryshe Kupës së Ligës në Angli. Kampionët n
Memushaj largohet për 1 mln euro nga Pescara E ardhmja e Ledian Memushaj te Pescara duket se ka marrë fund. Këtë e ka konfirmuar presidenti i klubit italian, Dani
Debat me trajnerin, Memushaj pranë largimit nga Pescara Pas debateve dhe momenteve të tensionit që pati me trajnerin Luciano Zauri, Ledian Memushaj po mendon seriozisht largimi
Aston Villa turpëron Liverpool, "The Reds" eliminohen nga Carabao Cup (VIDEO) Liverpooli rrezikoi duke aktivizuar zbriti në fushë me emra krejt të rinj në sfidën me Aston Villan në çerekfinale të Ku
Rrezikojnë jetën, familja me foshnjën 6 muajshe në Kurbin fle nën muret e çara të banesës Edhe pse vëmendja u shpërnda më shumë në Thumanë dhe Durrës, realiteti është që në shumë zona të Shqipërisë pati dëme ng
Tërmeti shkaktoi dëme të mëdha tek "Koço Gliozheni", të çarat mbulohen me çarçafë (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi 51 viktima dhe rreth 1 000 të lënduar, ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme. Kra
RRËQETHËSE/ Albert Cara ndjeu dorën e ftohtë të të birit, tani pyet: Si është djali (VIDEO) Efektivi i zjarrfikësve, Arben Cara humbi 7 nga të afërmit e tij në tërmetin e 26 nëntorit. I ftuar sot në "Wake up", Ca
Rama tregon bisedën me Albertin, të vetmin e mbijetuar nga familja Cara në Durrës Tërmeti i 3 ditëve me parë mori 50 jetë të pafajshme. Familja Cara nga Thumana ka qënë një nga më të prekurat nga tragje
"Dora e djalit filloi të ftohet", të afërmit tregojnë bisedën me të mbijetuarin nga familja Cara Gjashtë anëtarë të familjes Cara, të cilët mbetën viktimë të tërmetit tragjik u përcollën sot për në banesën e fundit.
Nuk mundi të vishej nuse, Stela varroset në Korçë e Almiri Thumanë Fati nuk deshi që Almiri dhe Stela të kurorëzonin dashurinë e tyre me një dasëm madhështore, ku ajo të vishej me të bard
Humbi 7 anëtarë të familjes, Albert Cara dërgohet drejt Italisë për mjekim Ai humbi 7 anëtarë të familjes nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit. Albert Cara, që mbeti i plagosur nga tërmeti i fuqi