999 rezultate për

car

Argjentina thyen Meksikën, pa Mesin dhe Icardin Argjentina është këthyer te fitorja teksa ka mposhtur 2-0 në miqësoren ndaj Meksikës. Edhe pse në fushë mungonte Messi
"Bunga-bunga", tjetër kokëçarje për Berluskonin Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi do të dalë sërish përpara gjyqit, këtë herë i akuzuar se ka paguar një dëshm
Scaroni hedh dritë mbi afrimin e Ibrahimoviç Presidenti i skuadrës së Milanit, Paolo Scaroni ka thënë së fundmi se më e rëndësishme për kuqezinjtë është kualifikimi
Bëri 4 105 pompa, 5 vjeçari fiton Mercedesin 30 mijë euro (FOTO LAJM) Një 5 vjeçar, muskulor, i quajtur Rahim Kuriev, ose siç ka nofkën e tij “Shvarcenegeri çeçen”, fitoi një Mercedes Benz
EMRI/ Goditi me thikë vlonjatin, arrestohet autori 20-vjeçar Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Marius Pajos pasi mbrëmjen e djeshme rreth orës 18:00, në lagjen “28 N
Turku plotëson ëndrrën, bëhet shqiptar në moshën 90-vjeçare (VIDEO) Turku me origjinë shqiptare merr pasaportën shqiptare në moshën 90-vjeçare. Kjo është historia e Fikret Tevfik Oktay
Bust në Greqi për terroristin që sulmoi me armë policinë shqiptare (VIDEO) Vrasja e terroristit grek, Konstantinos Kacifas pasi qëlloi me armë zjarri polcinë shqiptare, vijon të mbetet një temë e
Gruaja më e kërkuar në Shqipëri, kush është 52 vjeçarja e "tmerrshme" nga Fieri Policia e Shtetit, së fundmi ka publikuar emrat e 17 personave më të kërkuar të qytetit të Fierit. Kjo lëvizje e pol
Motra e 14 vjeçarit vrarë nga babai rrëfehet në gjykatë Nën akuzën se e ka rrahur djalin e tij deri në vdekje, Gani Bernjashi nga Karaçeva e Ulët ka dalë dje para Gjykatës në G
62 vjeçarja italiane realizon ëndrrën, bëhet nënë në Shqipëri Pas shumë kohësh në pritje të partnerit të duhur, një shtetase italiane 62 vjeçarë, është bërë nënë në vendin tonë.
Guardiola kërkon mesfushorin e Napolit Sipas Calciomercato, Pep Guardiola dëshiron një qendër mesfushori në skuadër pasi dështoi ta transferojë një gjatë verës
Tentoi përdhunimin e të miturës, arrestohet 19 vjeçari në Shtime Policia ka arrestuar 19-vjeçarin nga komuna e Shtimes, i cili dyshohet se ka tentuar ta dhunojë vajzën 11-vjeçare. N
“Do të jetosh si princeshë”, vajza tregon tmerrin me pronarin 70 vjeçar Një vajzë e re, ka rrëfyer tmerrin që ka përjetuar teksa punonte në një shtëpi si kujdestare. Ajo ka treguar para gjy
Tentoi të korruptonte policin, arrestohet 18-vjeçari Një 18 vjeçarka rënë në pranga të policisë pasi ka tentuar të korruptojë një punonjës të pikës kufitare në Rinas. Sip
Tragjike në Kamëz, 13 vjeçari vetëvritet me armën e babait Në lagjen “Laknas” në Kamëz, dyshohet që shtetasi i mitur E.D. 13 vjeç, është vetvrarë me armën e gjahut të babait tij,
SKANDALOZE/ Policia liron personin që rrëmbeu dhe tentoi përdhunimin e 11 vjeçares (VIDEO) 11-vjeçarja M., nga komuna e Shtimes, së bashku me motrën e saj 9 vjeçe, mbrëmjen e 2 nëntorit të këtij viti, ishin nis
Përmbyset traktori, humb jetën 57 vjeçari nga Istogu Një 57 vjeçar ka humbur jetën në fshatin Uqë të Istogut gjatë mesditës së sotme pas rrokullisjes së traktorit të tij.
Kimetja: Haradinaj mbajti një minutë heshtje për këtë vrasës Publicistja e njohur Kimete Berisha, përmes një shkrimi në facebook ka shkruar lidhur veprimet e kryeministrit Ramush Ha
EMRI/ Kë do vriste? Arrestohet në flagrancë 31 vjeçari me 8 kallëpe tritol Goditet nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 6, një tjetër rast i prodhimit dhe mbajtjes së lëndëve eksplozive.
Atalanta “kafshon” katër herë Interin (VIDEO) Skuadra e Atalantës ka arritur një fitore të madhe përballë Interit duke fituar me shifrat e thella 4-1. Gol në këtë tak