999 rezultate për

car

Zbardhen detajet, aksidentin në Kavajë e merr përsipër një burrë Disa orë pas ngjarjes së rëndë në Kavajë ku një makinë përplasi për vdekje, vjehrrin dhe nusen si dhe plagosi rëndë një
E tmerrshme, 30-vjeçarja përplas për vdekje nusen e vjehrrin në Kavajë Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur sot tek Mali i Robit. Nga raportimet e para mësohet se në timon ka qënë një femër
38-vjeçari vetëvaret në qelinë e burgut të Fierit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Një 38-vjeçar është vetëvarur në një qeli në burgun e Fierit i cili ishte dën
Punë të paligjshme në Itali? Mamaja e 23 vjeçares tregon me çfarë merrej Elena Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin e djeshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeça
Xhaka kundër mikut të ngushtë: Mezi po e pres këtë ndeshje Xhaka mezi po e pret përballjen me Milanin, për faktin se do të luajë kundër shokut të ngushtë, Ricardo Rodriguez – që a
Debati mbi teatrin, Genc Fuga rrëfen si janë përçarë aktorët I ftuar në BOOM aktori Genc Fuga ka sqaruar se në fakt tashmë ka një përcarje mes aktorëve sa i takon debatit për Teatr
Aktorja e njohur shtatzënë për herë të parë në moshën 42 vjeçare Ajo u bë e dashur për publikun shqiptar, me rolin në filmin Shtëpiaket e dëshpëruara. Aktorja e njohur 42-vjeçare, E
Spalleti ndal hovin e tifozëve për prezencën e Icardit në ndeshjen kundër Beneventos Trajneri i Interit, Luciano Spalletti është realist dhe thotë se Mauro Icardi kundër Beneventos nuk do të jetë titullarë
Më në fund, Icardi rikthehet të jetë i gatshëm për ekipin Më në fund Interi është i plotë. Luciano Spalletti ka publikuar listën për ndeshjen e radhës në Serie A ndaj Beneventos,
Drogoi me ilaçe 63-vjeçaren, farmacistja përfundon në prokurori Një 36-vjeçare nga Tirana denoncoi mbrëmë në "Stop" një farmaciste e cila i kishte dhënë gabimisht nënës së saj ilaçe pë
E mori si dhuratë, tharësja e flokëve i merr jetën 22-vjeçares (FOTO LAJM) Një 22-vjecare nga Brazili ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike sapo ka dalë nga dushi. E reja mori tharësen të thant
PSG dhe Reali gati me ofertat për Icardin, por as që i afrohen klauzolës së tij Inter dhe Icardin nuk e dinë se çdo të ndodhe me njëri-tjetrin. Sikur të mosmjaftonte tensioni që po ofron situata në ka
Po kthehej nga shkolla, qentë shqyejnë për së gjalli 12-vjeçaren (FOTO LAJM) Një vajzë 12-vjeçare është "copëtuar" dhe ngrënë nga një tufë qensh të uritur, ndërsa ajo kthehej nga shkolla. Vajz
Sherr banal në Kurbin, baba e bir bëjnë për spital 37-vjeçarin Një sherr mes disa personash ka ndodhur në Kurbin ku është plagosur një shtetas, dhe dy të tjerë, kanë përfunduar në pra
Sfidoi shokët e tij, 26-vjeçari "paloset" përtokë me tek grusht (VIDEO) Një 26-vjeçar ka sfiduar shokët e tij duke i thënë se mund të duronte një grusht të fortë dhe se nuk do të rrëzohej nëse
"Kam kaluar në menopauzë në moshën 32-vjeçare", gruaja prek me historinë e saj (FOTO LAJM) Shumica e grave pas moshës 40 vjec shkojnë drejt menopauzës por është një rast i rrallë që një grua në moshën 32-vjecare
A u vra qëllimisht nga i dashuri? Flet mikja e 23-vjeçares (FOTO LAJM) Vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e rëndë në Maminas ku humbi jetën një vajzë e re vetëm 23-vjeç dhe taksisti 60
Vdiq në autostradë, e shkuara e errët e 23-vjeçares në Itali (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja për 23 vjeçaren, Elena Avdillari e cila humbi jetën në një aksident të rëndë në Maminas.
Vdiq në aksident, zbulohet lidhja e 23 vjeçares me pasagjerin në makinën e krimit Ndërkohë që vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e mbrëmshëm në Maminas, misteret rreth ngjarjes sa vijnë e shtohen
Martesa me biznesmenin 50 vjeçar, Adelina shtatzënë i thumbon të gjithë Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë shpalli zyrtarisht fejesën me biznesmenin Serjoza Markov dhe shumë shpejt çif