car

Goli i Icardi-t bën për "vetëvrasje" gazetarin italian (FOTO LAJM) Derbi i “Madoninës” mes Interit dhe Milanit ka tërhequr vëmendjen e të gjithë sportdashësve të Seria A. Interi arrit
Shaqiri tregon pse acarohet Jurgen Klopp me skuadrën Jurgen Klopp padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të momentit. Gjermnai njihet për komunikim e mirë që ka m
Icardi harron fitoren, ku shkoi heroi i Interit pas ndeshjes (VIDEO) Sulmuesi dhe kapiteni i Interit, Mauro Ikardi konfirmohet sërish deciziv në derbin e Milanos. Por këtë herë fitorja k
Gruaja e Hekurt do të kalojë një dimër të acartë Unioni i të Rinjve të CDU-së, zgjedhjet në Bavari dhe Hesen, kongresi i partisë CDU në dhjetor. Këto janë disa fushëbete
Icardi: E merituam fitoren Mauro Icardi beson se Interi e meritoi fitoren e derbit ndaj Milanit, mirëpo ishte fitore shumë më e mirë në minutën 93'
Inter 1-0 Milan, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Interi mposhti Milanin me rezultatin 1-0 në derbin e Madonninës. Goli i kapitenit Icardi në minutat e fundit të lojës i
Icardi thyen rekordin e legjendës së Interit Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte në "Derby della Madonnina" ndaj Milanit me rezultatin minimal 1-0 në Giu
Super Icardi, Interi fiton derbin ndaj Milanit (VIDEO) Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte në "Derby della Madonnina" ndaj Milanit me rezultatin minimal 1-0 në Giu
Zhbllokohet ndeshja, Icardi i jep avantazhin Interit (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënaur është Mauro Icardi në minutën e 92'
Gol i anuluar për Interin Interi dhe Milani po luajnë me njëra-tjetrën në "Giuseppe Meazza". Zikaltërit kaluan në avantazh, por që goli u anul
Të shtëna me armë zjarri në Mat, plagoset një djalë rreth të njëzetave Një plagosje me armë zjarri është shënuar këtë pasdite në Mat. Një person ka mbetur i plagosur,dhe sipas informacione
Tronditet përsëri Fieri, motoçikleta përplas rëndë 2 vjeçaren Tjetër aksident ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Fierit. Siç raportohet,një fëmijë 2-vjeçar në Baltëz të Fi
E rëndë në Elbasan, pas sherrit i riu bën për spital bashkëfshatarin 54 vjeçar Një 54-vjeçar ka përfunduar në spital me plagë të rënda pas një sherri banal. Policia ka arrestuar autorin e sulmit
"Ik q**", pasi u kap vrasësi i shqiptarit sulmon gazetarët Javën e kaluar një vrasje tronditi Australinë e largët, ku viktima rezultoi të ishte një shqiptar ku në banesën e tij ku
“Po më shihte tërë inat”, autori tregon pse vrau 16 vjeçarin Ngjarja e rëndë e para pak ditëve në Fier erdhi si pasojë e një sherri banal mes dy të rinjve. 16 vjecari Dionis Vren
Shkoi të vizitonte djalin në burg dhe i dha fshehurazi drogë, arrestohet 59-vjeçari Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në burgun e Fierit. Një 59-vjeçar ëstë arrestuar pasi tentoi t’i dë
Stresi nudo me 20 vjeçaren në hotel, e fejuara e tij shpërthen në lot (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, ose siç njihet me emrin e artit "Stresi" është arrestuar dy ditë më parë nga polciia e
E rëndë në Korçë, digjet brenda makinës drejtuesi 39-vjeçar Një shtetas ka humbur jetën, teksa është djegur në mjetin e tij, që kishte marrë flakë në ecje, pak para mesnatës në qyt
Barcelona reagon për një transferim të mundshëm të Neymarit Zëvendës-presidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka thënë se Barcelona nuk e ka ndërmend ta rikthejë sulmuesin e PSG, Ne
Wanda Nara “karikon” Icardin për derbin (FOTO LAJM) Mauro Icardi do të luajë këtë të dielë ndeshjen ndaj Milanit e cila konsiderohet si sfida më e madhe e vitit në Itali.