999 rezultate për

caprio

Pas Di Caprio, këngëtarja me famë botërore ngre zërin për Vjosën: Hidrocentralet shkatërrojnë kulturën Pas aktorit Leonardo Di Caprio, i është bashkuar fushatës për mbrojtjen e lumit Vjosa nga HEC-et edhe këngëtarja e njohu
Leonardo Dicaprio i dërgon letër Joe Biden Aktori i njohur, Leonardo DiCaprio i ka dërguar një letër të hapur Presidentit të ri të Amerikës, Joe Biden duke e nxitu
Leonardo DiCaprio nuk heq dorë nga Vjosa: Do të ishte një arritje e madhe Ka ngjallur jo pak komente në rrjet postimi i fundit i aktorit me famë botërore Leonardo DiCaprio, i cili i ka kushtuar
Të gjithë po përgëzojnë DiCaprio-n, e dashura 23-vjeçare "fiksoi" kalimtarët në Hollywood (FOTO LAJM) Camila Morrone ka kaluar shumë momente romantike me të dashurin e saj, Leonardo DiCaprio, gjatë periudhës së karantinës.
Monica Bellucci nuk i rezistonte dot Leonardo DiCaprios, dalin fotot e rralla (FOTO LAJM) Monica Bellucci, njihet si ikona e bukurisë femërore. Ajo është një prej grave më të bukura në botë, “titull” që vaz
Nga DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët nëse do ishin femra (FOTO LAJM) Ndonjëherë harrojmë se edhe shembujt më të spikatur të meshkujve, mund të fshehin një zemër shumë të butë dhe të ndjeshm
Don zhuan i madh, fotot e DiCaprios me të dashurat super s*ksi (FOTO LAJM) Leonardo DiCaprio ka një listë të gjatë të modeleve që kanë “lënë kokën” pas tij. 45-vjeçari kurrë nuk ka pasur lidhje m
Monica Bellucci nuk i rezistonte dot Leonardo DiCaprios, dalin fotot e rralla (FOTO LAJM) Monica Bellucci, njihet si ikona e bukurisë femërore. Ajo është një prej grave më të bukura në botë, “titull” që vaz
Gjatë izolimit, DiCaprio del shëtitje me të dashurën 23 vite më të re (FOTO LAJM) Leonardo DiCaprio ka gjithçka që një njeriu mund të i duhej në karantinë … një e dashura seksi dhe një qenush të adhurue
11 orë në det, Leonardo DiCaprio i shpëton jetën një personi (FOTO LAJM) Leonardo DiCaprio pati një mundësi të dytë për të tërhequr vëmendjen dhe ai e shfrytëzoi. Sipas lajmeve të fundit është
Shaka e hidhur para sallës, si reagoi DiCaprio kur i përmendin fiksimin për vajzat e reja (VIDEO) Aktori i njohur britanik i humorit, Ricky Gervais do të mbahet mend për thënien e disa batutave mjaft të forta, pasi pre
Dikush filmoi Leonardo DiCaprio-n duke kërcyer dhe video është epike (VIDEO) Me rastin e 50-vjetorit të lindjes, reperi i njohur P-Didyy, organizoi një festë madhështore. Të pranishëm ishin pers
90 vjeçari dënohet për tejkalim të shpejtësisë, gjykatësi e fal për arsyen prekëse “Caught in Providence” është një Gjykatë të Rhod Iland të Amerikës ku qytetarët gjykohen më ndryshe se zakonisht për ras
23 vite më e re, çfarë mendon partnerja e DiCaprio-s për diferencën e tyre në moshë (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, aktori i famshëm Leonardo DiCaprio po shijon romancën e tij me modelen e njohur Camila Morrone. 45-
Pasi u akuzua se i vuri flakën Amazonës, përgjigjet Leonardo DiCaprio (FOTO LAJM) Presidenti brazilian, Jair Bolsonaro, ia vuri fajin Leonardo DiCaprio-s, aktor dhe aktivist ambientalist, për zjarret që
Fiksimi i vajzave feston sot ditëlindjen, mësoni sa vjeç mbush Leonardo DiCaprio (FOTO LAJM) Leonardo DiCaprio është një ndër aktorët më të njohur në mbarë botën dhe ndër më të pëlqyerit nga femrat. Ai mbetet i
14 hidrocentralet që do e “vrasin” lumin Vjosa për të cilën reagoi edhe DiCaprio Postimi sensibilizues në Instagram nga aktori fituesi i çmimit Oscar, Leonardo DiCaprio kundër ndërtimit të hidrocentral
Di Caprio i shkruan Shqipërisë e ka një mesazh të fortë për qeverinë Rama (VIDEO) Leonardo Di Caprion ka dalë në mbrojtje të Lumit Vjosë në Shqipëri për mosndërtimin e hecëve. Aktori i njohur ka publ
Leonardo DiCaprio "kapet mat" me të dashurën 22 vite më të re (FOTO LAJM) Ata janë në lidhje që nga dhjetori i vitit 2017-të dhe gati dy vjet ata janë akoma bashkë. Leonardo DiCaprio, 44 vjeç
Leonardo DiCaprio një shembull për shpëtimin e Amazonës, mësoni çfarë bën aktori (VIDEO) Organizata mjedisore, “Amazon Forest”, e drejtuar nga Leonardo DiCaprio ka vënë në dispozicion 5 milion dollarë per t’i