999 rezultate për

capital

Nuk ka mbaruar! Mozzik dhe Capital-T thumbohen sërish Përgjatë ditëve të fundit, raporti mes Capital T dhe Mozzik-ut është vendosur që qendër të vëmendjes së mediave. Dyshja
Adrola Dushi veçon foton më të bukur të 2020, por a e ka shkrepur Capital T? (FOTO LAJM) Sikundër e dimë tashmë Capital T dhe Adrola Dushi po jetojnë një romancë të bukur dashurie, ndonëse janë ende në fazën k
Refuzoi Fifin për një bashkëpunim, reagon për herë të parë Capital T (FOTO LAJM) Pak javë më parë Fifi zbuloi se ishte refuzuar nga Ledri Vula dhe Capital T për të bashkëpunuar. Për “NIN”, këngëtarja t
Adrola Dushi e "tradhtoi" me Capital T? Reagimi pikant i Eugent Bushpepës (FOTO LAJM) Eugent Bushpepa ishte i ftuar në ‘Wake Up’, ku u pyet edhe për Adrola Dushin. I pyetur nëse u mërzit që iku Adrola te
Pse po sulmojnë njëri-tjetrin? Capital T i bëri diss Mozzik e i përmendi gruan Mes reperëve shqiptarë duket se ka nisur një luftë me diss-e, me postime e sulme në rrjete sociale. Gjithçka nisi kur Ca
"Nuk ke burrëri", mes Capitalit dhe Mozzikut ka plasur keq "lufta" (FOTO LAJM) Pak ditë më parë i ftuar në emisionin "Gjoni Black", Capital T këndoi një freestyle që u mor si diss për Mozzikun. "Femr
Kur vjen puna të Capital T nuk përmbahet, Adrola këndon Live këngën e reperit (VIDEO) Sikundër e dimë tashmë Capital T dhe Adrola Dushi po jetojnë një romancë të bukur dashurie, ndonëse janë ende në fazën k
Capital T publikon foto në prehrin e vajzës misterioze, acarohen ndjekësit (FOTO LAJM) Këngët e tij kthehen shumë shpejt në hit dhe si një këngëtar i arrir jeta e tij private ka mjaft interes për ndjekësit.
Pas 7 vitesh, Capital T dhe Alban Skënderaj gati për hitin e rradhës (VIDEO) 7 vite më parë, Alban Skënderaj dhe Capital T bashkuan forcat për të sjellë një ndër hitet më të mëdha të asaj kohe. Dy
Një orë para nisjes së emisionit, Capital T i bën "të pabërën" Luana Vjollcës! (VIDEO) Mbrëmjen e sotme, një ndër të ftuarit e emisionit të përjavshëm të Luana Vjollcës, “Shiko Kush Luan”, është reperi Capit
Në lidhje me Capital T? Adrola Dushi: Ta di e gjithë bota (FOTO LAJM) Adrola Dushi ishte personazhi i radhës që ju përgjigj disa pyetjeve për After Party-n e emisionit “Shiko kush luan” të L
U tha se ishte në lidhje me Capital T, Adrola Dushi trazon më keq ujrat me përgjigjet Prej kohësh, Adrola Dushi përflitet për një lidhje dashurie me reperin, Capital T, por asnjëri prej tyre nuk e ka konfir
Capital T zbulon projektin e ardhshëm, dedikim për njeriun e shtrenjtë (FOTO LAJM) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, këngëtari i njohur kosovar, Capital T ka njoftuar se shumë shpejt do të sjellë
Disa orë pasi e publikoi, Adrola këndon përmendësh këngën e Capital T (VIDEO) Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthehet në kry
U "zhduk" nga Instagrami, Capital T rikthehet më një surprizë (VIDEO) Pak ditë më parë Capital T fshiu çdo postm nga profili i tij në Instagram duke u bërë kështu shumë zhurmë. Ndonëse nj
Capital T zhgënjen ndjekësit në Instagram (FOTO LAJM) Capital T i cili është shumë aktiv në Instagram, së fundi ka zhgënjyr ndjekësit e tij. Trimi ka larguar të gjitha pos
"Jam me fat që e kam", Adrola flet për herë të parë publikisht për Capital T (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi ka qenë mbrëmjen e kaluar në ‘Nin’ me Alaudin Hamitin, ku ka folur për herë të parë r
Capital T po vjen me duet, ja me kë Capital T një ditë më parë publikoi listën e këngëve të pjesës së dytë të albumit “Skulpturë”. Në mesin e tyre kishte
Capital T prezanton klipin e ri, do ta mbyllë këtë verë shumë "nxhetë" (VIDEO) Pak ditë më parë, Capital T njoftoi publikimin e një projekti të ri muzikor, për të cilin ishte duke punuar. Ndjekësi
Nëse s'ju ka zënë gjumi pse Adrola dhe Capital T pozuan bashkë, mësojeni tani (VIDEO) Vetëm një selfie dhe Adrola Dushi dhe Capital T morën të gjithë vëmëndjen e mediave, ndjekësve e sidmos fansave. Janë