999 rezultate për

capello

Simulimet, Capello kritikon Neymar Tekniku i Rusisë dhe ish trajneri i Real Madridit, Fabio Capello kritikon sulmuesin e Barcelonës, Neymar, duke theksuar
Rekordi, Ibra: Faleminderit Capellos dhe Van Bastenit "La Gazzetta dello Sport" i jep një hapësirë të konsiderueshme rekordit të Zlatan Ibrahimoviç me fanellën e kombëtares s
Capello: Scolari flet broçkulla Fabio Capello nuk mundi ta kalonte fazën e grupeve si trajner i Rusisë, megjithatë ai nuk humbet asnjë detaj nga Kupa e
Dështimi në Botëror, Capello llogari para Parlamentit Fabio Capello thërritet për të dhënë llogari para Parlamentit të Rusisë për shkak të dështimit në "Brazil 2014" që në fa
Capello i irrituar: Rusia u eleminua nga arbitrat (VIDEO) "Nuk e di pse ka patur një arbitrim të tillë kundër nesh, jam shumë i zhgënjyer". Kështu e ka komentuar Fabio Capello, t
Ja sa paguhen 32 teknikët e Botërorit (FOTO LAJM) Fabio Capello, Roy Hodgson dhe Cesare Prandelli janë tre teknikët më të paguar të Kupës së Botës "Brazil 2014". Edhe pse
Gerrard sulmon Capellon: Nuk besonte te unë Kapiteni i përfaqësueses së Anglisë Steven Gerrard thumbon Fabio Capellon. Në një intervistë të dhënë mesfushori i Liver
Conte-Capello, replika në distancë Një kritikë e Fabio Capello-s për metodat dhe sjelljet e trajnerit Antonio Conte me futbollistët e tij, ka ndezur një de
Capello kundër Contes: Nuk i ndëshkoj futbollistët Fabio Capellos nuk i ka pëlqyer aspak vendimi i Antonio Contes për të mos e lënë pushim skuadrën e Juventusit pas barazi
Capello flet hapur: Thohir nuk më bind Sipas gazetës sportive italiane "Corriere dello Sport", tranjeri i Kombëtares së Rusisë Fabio Capello, i intervistuar ng
Capello rikthehet për të takuar Seedorf Ish trajneri i Milanit dhe tekniku aktual i Kombëtares së Rusisë, Fabio Capello është rikthyer sot në qëndrën stërvitore
Capello: Reali fiton Champions-in dhe La Liga-n Fabio Capello e sheh Real Madrid në majë të futbollit europian, edhe pse skuadra merenges ende nuk ka bindur se mund të
Tre "strategë" në një tavolinë Tre strategë në një tavolinë. Antonio Conte, Fabio Capello dhe Pep Guardiola ishin të pranishëm në ceremoninë "Globe Soc
"Topi i Artë", Capello: E meriton Ronaldo "Cristiano Ronaldo e meriton Topin e Artë". Këto janë fjalët e trajnerit të Rusisë Fabio Capello, i cili gjatë mbërritje
Tottenham, Capello pasardhësi i Villas Boas? Fabio Capello mund të rikthehet në Angli, por këtë herë jo si trajner i kombëtares. Sipas tabloidit britanik "Daily Mail
"Ronaldo, jo Cristiano, më i mirë se Van Basten" Fabio Capello është shprehur se Ronaldo Fenomeni ka qënë sulmuesi më i mirë që ai ka mundur të trajnojë gjatë karrierës
Juve, Conte në hapat e Capellos Pas dy viteve ku morën vetëm elozhe, ky i treti ka nisur me disa kritika, ndonëse në 7 ndeshjet e para të kampionatit Ju
Capello: Balotelli nuk do rritet kurrë Fabio Capello ka dyshime se Mario Balotelli nuk do të rritet asnjëherë dhe do të mbetet problematik, kudo që të shkojë.
Capello kritikon Ancelottin: Nuk ndërrohen portierët si mesfushorë Kriza e Real Madrid, por dhe ecuria e Barcelonës ishin disa prej çështjeve për të cila foli ish-trajneri i "Los Blancos"
Capello: Messi-Neymar, vështirë ti mundësh Blerja e Neymar nga Barcelona dhe partneriteti i tij me Lionel Messin kanë bërë për vete dhe Fabio Capellon. Trajneri i