999 rezultate për

capello

Capello: Ja kush e fiton këtë vit Serinë A Trajneri i kombëtares ruse Fabio Capello mendon se Juventusi ende nuk i ka humbur shpresat për të fituar titullin kampio
Capello: Nëse kërkon verë të mirë, duhet të kesh rrush cilësor Ish-trajneri i kombëtares ruse, Fabio Capello, ka dhënë një intervistë të shkurtër në të cilën ka lëvduar punën e bërë d
Interi i Mancinit si Milani i Capellos; Pak gola, shumë fitore 15 pikë të siguruara në pesë javë kampionat me vetëm gjashtë gola të shënuar dhe një të pësuar. Interi i Roberto Mancini
PRAPASKENA/ Capello: Moratti më donte tek Interi Massimo Morati ka kërkuar të kishte Fabio Capellon në pankinën e Interit, gjatë kohës që ai ishte president i klubit zik
Capello largohet me darkë, por i vijnë vetëm 4 futbollistë Fabio Capello disa ditë më parë u shkarkua nga posti i trajnerit të Rusisë. Trajneri i famshëm italian nuk pati sukses m
STATISTIKAT/ Juventusi më i plakur në histori Juventusi edhe pse ka bërë ndërhyrje të shumta në këtë merkato vere duke afruar shumë lojtarë të rinj sërish është një s
Capello: Finale e ekulibruar, por Barcelona ... Trajneri i njohur italian, Fabio Capello mendon se nuk ka favoritë në finalen e Ligës së Kampionëve, e cila do të luhet
Capello paralajmëron Realin: Juventusi ka cilësi Fabio Capello paralajmëron Real Madridin për forcën e Juventusit. I intervistuar nga "AS", ish tekniku i "Los Blancos" d
"CR7 më i miri te Reali, Messi më i miri në botë" Cristiano Ronaldo mund të jetë më i miri, por kjo vlen vetëm për Real Madrid, ndërsa Lionel Messi është më i miri në të
Milan, hija e Capellos mbi Inzaghin Besim te Inzaghi. Por deri kur? Pavarësisht rezultateve të dobëta të skuadrës, klubi kuqezi i mohon zërat për një ndrysh
Capello: Messi, gjeni më i madh se Ronaldo Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo? Kush është futbollisti më i mirë në botë? Kjo është një prej pyetjeve më të dëgjuara
"Reali i Ancelottit dhe Barça e Guardiolës, të pakrahasueshëm" Trajneri i kombëtares ruse, Fabio Capello flet mbi aktualitetin e futbollit spanjoll duke mos lënë pa përmëndur edhe kal
Capello: Ja pse Luis Enrique po gabon me Luis Suarezin Fabio Capello mendon se Luis Enrique po gabon duke e vendosur Luis Suarezin në krah të sulmit. Tekniku italian i Rusisë
Capello: Ky Real nga një tjetër planet Tekniku i Rusisë, Fabio Capello, rezervon vetëm lëvdata për Real Madrid. Sipas tij, performanca e tyre gjatë pjesës së p
Capello: Ibra si van Basteni Trajneri italian, Fabio Capello, ka zbuluar se si ka arritur ta bëjë sulmuesin, Zlatan Ibrahimovic, një golashënues të m
Rusia e pranon: Nuk kemi para për Capellon Federata Ruse e Futbollit ka pranuar se nuk mundet të përballojë pagesën prej 8 milionë eurosh ndaj teknikut italian Fab
Nuk i japin rrogën, Capello "kërcënon" Rusinë Paralajmërimi ishte dhënë që në gusht nga ministri rus i Sportit, Vitaly Mutko, i cili kishte deklaruar, “Capello nuk me
Capello: Ja dallimi mes Messit dhe Cristianos Tekniku i njohur italian, tashmë në krye të kombëtares ruse, Fabio Capello, ka bërë krahasimin mes dy futbollistëve më t
Simulimet, Capello kritikon Neymar Tekniku i Rusisë dhe ish trajneri i Real Madridit, Fabio Capello kritikon sulmuesin e Barcelonës, Neymar, duke theksuar
Rekordi, Ibra: Faleminderit Capellos dhe Van Bastenit "La Gazzetta dello Sport" i jep një hapësirë të konsiderueshme rekordit të Zlatan Ibrahimoviç me fanellën e kombëtares s