999 rezultate për

capello

Capello analizon Juve-Barça: Problemi më i madh i Barcelonës është ... Ish-trajneri i njohur Fabio Capello ka folur duelit mes Juventusit dhe Barcelonës duke dhënë përshtypjet e tij. Sipas it
Camoranesi: Messi mund t'i bashkohej Juves me Capellon Juventusi peshkoi dje Barcelonën në shortin e Ligës së Kampionëve, një deul që pritet të jetë spektakolar. Mauro German
Ibra rrëfehet te Capello: Unë te Napoli? Asnjëherë ... (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic po shkëlqen edhe te Manchester United, duke mos e ndjerë fare ndryshimin e ambientit dhe impaktin me
Capello transferoi Roberto Carlos me një fax Ish-trajneri i Realit të Madridit, Fabio Capello ka zbuluar një prapaskenë shumë interesante për transferimin e Roberto
Fabio Capello: Ja kush e meritonte "Topin e Artë" abio Capello ka befasuar të gjithë kur bëhet fjalë për fituesin e ‘Topit të Artë’ italiani nuk zgjedh treshen e nominuar
Capello: Messi është gjeni, por "Topin e Artë" e fiton... Ish-trajneri i Real Madrid, Fabio Capello, ka thënë se pavarësisht se Cristiano Ronaldo nuk është gjeni si Leo Messi, CR
Capello tregon të përkëdhelurin e presidentit të Realit Fabio Capellos, i cili ka drejtuar 2 herë Realin e Madridit, mendon se Benzema aktivizohet gjithnjë që nga minuta e parë
"Problemi i Realit është Ronaldo" Ish trajneri i Realit të Madridit, Fabio Capello mendon se problemi më i madh i "galaktikëve" në këtë fillim sezoni ësht
Capello: Shqipëria surpriza më e bukur e Europianit Fitorja e parë e Shqipërisë po ngjall vëmendjen e gjithë specialistëve të futbollit që nuk i kursejnë fjalët e mira për
Capello lavdëron Zidanen Ish trajneri i Real Madridit, Fabio Capello ka thënë fjalë shumë të mira për trajnerin aktual të skuadrës spanjolle, Zin
Capello nuk ka interes për Italinë Fabio Cepello ka deklaruar se nuk është i interesuar aspak për postin e përzgjedhësit të Italisë. Capello është shpre
Nga Capello te Cannavaro, ja 10 kandidatët për stolin e Italisë (FOTO LAJM) Federata Italiane e Futbollit ende nuk ka bërë një zgjidhje por projekti është i njohur: trajneri i ardhshëm duket të je
Capello kritikon ashpër Ronaldon Fabio Capello mendon se shumë prej lojtarëve të Real Madridit nuk duhet të jenë aty, madje në kub aplikohen standarde të
Capello: Ka lojtarë që nuk e meritojnë fanellën e Real Madridit Ish-trajnerin i njohur i Real Madrid, Fabio Capello, mendon se ka lojtarë në ekipin e Zinedine Zidane që nuk e meritojnë
"Nuk ulem në stolin e Italisë" Ai përflitet si një nga pasuesit e Antonio Contes në stolin e Italisë, por Fabio Capello nuk ndryshon mendim. 69-vjeç
Capello paralajmëron Realin: Kujdes nga Roma Sfida mes Realit të Madridit dhe Romës për çerekfinalet e Ligës së Kampioneve afrohet gjithnjë e më shumë dhe ai që jep
Capello: Une te Reali ose Milani? Jam në pension "Une te Real Madrid? Tani jam ne pension. Dhe Florentino Perezit nuk i pelqen te shohe pas dhe te marre nje trajner qe k
Capello: Reali mund të fitojë gjithçka me Zidane Ish trajneri i Realit, Fabio Capello mendon se "galaktikët" mund të fitojnë gjithçka nën drejtimin e Zinedine Zidane.
“Fenomeni” Ronaldo kundërpërgjigjet ndaj Capellos “Fenomeni” Ronaldo ka reaguar menjëherë. Ish-sulmuesi brazilian u përgjigjet me tone të ashpra kritikave të Fabio Capell
"Juve mund ta eliminojë Bayernin" Ish trajneri i Anglisë, Fabio Capello beson se kampionët e Serie A nuk duhet të ndihen inferiorë në këtë përballje. Stra