999 rezultate për

capello

Capello shpërthen ndaj Juves: S’ka fantazi, në mbrojtje ka probleme Ish-trajneri i Juventusit, Fabio Capello, në opinionin e tij për rrjetin “Sky Sport” ka mbetur shumë i zhgënjyer nga fan
Trajneri i njohur: Futbolli nuk është më prioritet për Bale Ylli uellsian i cili tashmë luan tek Real Madrid, duket se nuk e ka interesimin tek futbolli. Kështu të paktën insist
Capello: Ibrahimovic nuk zgjidh problemet e Milanit Fabio Capello ka folur mbi merkaton e klubeve italiane. Trajneri gjatë analizës së tij u shpreh se Juventus duhet të ket
Capello flet për transferimin e Ibrahimovic te Milani Fabio Capello është i bindur që Zlatan Ibrahimovic është nënshkrim i duhur për Milanin, ndërsa luftën për titull në Seri
Fjalët e Capellos nuk kanë për ti pëlqyer aspak Ronaldos I ftuar në studiot e "Sky Sport", ish-trajneri i Juventusit, por gjithashtu edhe një ndër legjendat e Milanit, Fabio Cap
Capello: Milani është në telashe Ish-trajneri i Milanit, Fabio Capello, ka thënë se kuqezinjtë janë në telashe, pasi nuk kanë kurrfarë personaliteti, pas
Capello: Juventusi kërkoi të huazojë Messin Ish-trajneri i Juventusit, Fabio Capello, ka bërë të ditur se ai i kishte kërkuar Frank Rijkardit të Barcelonë Lionel Me
Owen vrer për Capellon: Ai është plehrë, më shkatërroi karrierën Michael Owen vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut me qëndrimet e tij në librin “Reboot”, që po publikohet pjesë-pjesë
Capello Juventusit: Afrimi i Sarrit është gabim Ish-trajneri i Juventusit Fabio Capello ka vënë në pikëpyetje lëvizjen e Bianconerëve për trajnerin e Chelseat, Maurizio
Capello zgjedh formacionin më të mirë që ka drejtuar (FOTO LAJM) Fabio Capello është një nga trajnerët më të respektuar në historinë e futbollit dhe formacioni më i mirë i tij është plo
Capello tregon historinë si qëndroi Messi te Barça: Kur ishte 16 vjeç e kërkova te Juventus Lionel Messi, që vazhdon të bëjë të ëndërrojnë tifozët e Barcelonës, është sot në "Camp Nou" edhe për meritë të Fabio Ca
Capello i drejtëpërdrejtë: Ai është gjeni të tjerët vetëm futbollistë të mëdhenj Ish-trajneri i Real Madrid, Fabio Capello, foli për Lionel Messi, protagonist i pritshëm i përballjes vendimtare me Live
"I thashë Berlusconit se Ronaldo pëlqente modelet seksi", Capello: Ju tregoj 3 më të mirët e historisë Fabio CapelLo ka stërvitur futbollistët më të mirë e planetit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, "Don Fabio' ka rrëf
Capello kritikon Interi: Kanë qenë një zhgënjim i madh Fabio Capello ka komentuar titullin e radhës të fituar nga Juventus në një intervistë të dhënë për "Gazzetta dello Sport
Capello zbulon shifrën e "frikshme" që do të shpenzojë Reali këtë merkato Legjenda italiane e trajnimit, tashmë në rolin e opinionistit në televizione, Fabio Capello, në prag të sfidës Mancheste
Capello: Ajax-i bëri bllok Juventusit Ish-trajneri i Juventusit, Fabio Capello, komentoi eliminimin nga Ajaxi, duke i quajtur holandezët të jashtëzakonshëm.
Capello: Goli i barazimit shpërbëu Juventusin Ish-trajneri i Juventu s-it, Fabio Capello, ka komentuar eliminimin e Juventus nga Champions League për "Sky Sport".
Capello: Messi është gjeni, Ronaldo ka klas Fabio Capello ka folur me lavdata për dy yjet e futbollit Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldon. Fabio Capello, i cili
Capello: Cancelo ka probleme me krosimet Fabio Capelo ka analizuar nga ndeshjen Ajax-juventus. Italiani ka folur me fjalë jo të mira për Joao Cancelon, i cil
Capello ironizon Ronaldon: Bota e futbollit njeh Pele, Messin, dhe Maradonën Fabio Capello ka anashkaluar Cristiano Ronaldon duke deklaruar se bota e futbollit njeh Messin, Maradonën dhe Pelen.