999 rezultate për

capello

Capello "kryqëzon" Conten për eliminimin e Interit "Sky Sport" ishte në zjarr pas ndeshjes, me Antonio Conte si protagonist, dukshëm i hidhëruar nga eliminimi i Interit ng
Capello zbulon prapaskenën: Ishte një lojtar që nuk e doja, dukej keq në stërvitje por ndryshova mendim Fabio Capello ka zbuluar për Sky Sport një prapaskenë që ka ndodhur gjatë kohës kur drejtonte Roma-n dhe që ka patur lid
Befason Capello: Juventusi mund të pësonte deri në tetë gola kundër Barcës Juventusi u mposht nga Barcelona mbrëmë në Ligën e Kampionëve me rezultat 0-2. Për këtë humbje Zonja e Vjetër është k
Capello: Interi është favorit për ta fituar titullin në Serie A Fabio Capello ka thënë se Interi është skuadra që mund të fitojë titullin në Serie A këtë sezon dhe i nxit lojtarët të j
Shkëmbimi Dybala - Pogba? Capello: Unë nuk do ta bëja Fabio Capello ishte i ftuari kryesor i Sky Sport gjatë sfidave në Ligën e Kampioneve, diskutimet dhe analizat e ndeshjev
Capello: Zaniolo ka potencial për "Topin e Artë" Fabio Capello thotë se ylli i Romës, Nicolo Zaniolo, ka potencial për t’u bërë fitues i "Topit të Artë" në të ardhmen.
"Capello deshi të hiqte dorë nga Marcelo" Fabio Capello kishte dashur të hiqte dorë nga Marcelo hala para se mbrojtësi brazilian ta niste karrierën e tij tashmë t
Capello beson se Interi është ende në garë për fitimin e titullit në Serie A Sipas ish trajnerit të njohur, gjithçka mbetet e hapur, pasi rikthimi i futbollit do të jetë sikur të fillojë sezoni i r
"Mban era alkol", Van Nistelrooy mohon akuzat dhe "godet" Capellon Ruud van Nistelrooy i ka mohuar pretendimet e ish-trajnerit Fabio Capello, i cili tha se zhveshtores së Real Madridit i
Habit Capello: Ronaldo "Fenomeni" kishte talent, por më hapte probleme Fabio Capello dhe Ronaldo Nazario de Lima punuan me njëri-tjetrin për gjysmë viti te Real Madridi. Nga korriku 2006 deri
Capello: Ronaldo talenti më i madh, krijoi probleme në dhomën e veshjes Ish-trajneri i Real Madrid, rrëfeu të martën për Sky Sports se braziliani Ronaldo Nazario ishte "talenti më i madh" që
Capello këshillon Haaland për të ardhmen: "The reds" destinacioni i duhur Fabio Capello, një emër i njohur i stolit jo vetëm në Itali (ish-trajner i Real Madridit, Anglisë dhe Russisë jashtë ven
Capello: Mënyra si janë trajtuar Maldini dhe Boban më bën për të vjellë Trajneri i njohur italian, Fabio Capello, ka folur sot sa i takon dyshes Maldini-Boban, mënyrën si drejtuesit e Milanit
Capello, pro rifillimit të futbollit: Ja si duhet të procedohet “Unë jam për rifillimin e aktivitetit futbollistik, për shumë arsye. Ndërkohë, janë 100 mijë të punësuar, që paguhen në
Capello: Ibrahimovic luante sikur të ishte në cirk te Juve, Cassano më rrëshqiti nga duart Ibrahimoviç u bashkua me Capellon te Juve në 2004 nga Ajax, por traineri legjendar italian shpjegoi se në atë kohë sulmu
Capello zbulon pengun më të madh të karrierës Fabio Capello është një nga emrat më të mëdhenj të trajningut Italian, pasi në karrierën e tij ka arritur të drejtojë sk
Roberto Carlos: Capello më shpëtoi Roberto Carlos ka treguar se si Fabio Capello ka luajtur rrol të madh në shndërrimin e brazilianit në njërin prej mbrojt
Cassano kthehet të flas për jetën e tij si futbollist, zbulon detaje me Capellon si trajner Antonio Cassano ndër vite është konsideruar si talenti më i madh italian, por asnjëherë nuk i përmbushi pritshmëritë e t
Capello ironizon Juventusin: Nuk luajnë me ritëm në Champions Ish-trajneri i njohur italian Fabio Kapelo beson se Juventusi nuk e ka ritmin e duhur për të luajtur dhe fituar Ligën e
Capello flet për merkaton e Interit: Sensi dhe Eriksen në një nivel Interi ka qenë një nga skuadrat më aktive gjatë afatit kalimtar të dimrit duke ofruar tre lojtarë, Eriksen, Moses dhe Yo