999 rezultate për

canten

Shqiptari nuk mjaftohet me pro*titutën, e grabit dhe e dhunon Një i ri shqiptar që akuzohet se rrahu dhe grabiti një prostitutë në Itali është arrestuar. Sipas mediave italiane, s
"Louis Vuitton" nxjerr në shitje çantën me flamurin shqiptar, kaq kushton Louis Vuitton është një nga markat më të njohura luksoze të VIP-ave dhe jo vetëm. Dizajni i famshëm i kësaj marke duket
Kërcënoi me thikë për t'i marrë çantën një vajze, arrestohet i riu Një 27-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi kërcënoi me thikë një vajzë për t’i vjedhur çantën. F. D., 27 vjeç, ba
Dy persona i grabisin çantën me lekë kambistit në Korçë Rreth orës 8 e gjysmë të ditës së sotme, dy shtetas, ende të paidentifikuar nga policia, dyshohet se i kanë vjedhur me d
Kur do t'ia dorëzojë Trump çantën me kodet bërthamore Biden Presidenti amerikan në largim më 20 janar i dorëzohet çantës së zezë të sapozgjedhur të njohur si Football Futbolli Bërt
Këto katër çanta nuk dalin kurrë nga moda (FOTO LAJM) Çantat e dorës janë kthyer në një nevojë më e madhe tani që patjetër duhet të kemi me vete një që të fusim dezinfektantë
Policit nuk i del inati me gruan që shet në Tiranë, i rrëzon me shqelm çantën me ushqime Duket se problemi që shqetëson vërtet rendin publik në Shqipëri janë shitësit ambulantë. Kjo pasi aksionet që bëhen n
E kishte fshehur çantën me euro dhe flori në furgon, arrestohet 48-vjeçari në portin e Durrësit Një 48 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi gjatë kontrollit të kryer në Pikën e Kalimit Kufitar në Portin e Durrë
Dogana shkatërron çantën e dorës 19 mijë dollarë me lëkurë aligatori Një çanta e shtrenjtë prej 19 mijë dollarësh me lëkurë aligatori u shkatërruar nga zyrtarët e doganave në Australi pasi
Pamje epike! I rrëmbeu çantën, burri lakuriq ndjek me vrap një derr (FOTO LAJM) Një burrë i zhveshur teksa ndjek një derr, në Berlin të Gjermanisë po bën xhiron e rrjetit. Kafsha shihet se mban në
"Si në Kosovë", Arbenitës i mbushin çantën luksoze me "tradita" (FOTO LAJM) Duhet ta pranojmë se për hir të së vërtetës zakonet shqiptare janë shumë të bukura dhe të veçanta. Dhe kur flasim për za
Incidenti i sikletshëm me çantën e Mbretëreshës, rrëfehet ish-punonjësja e Obamës (FOTO LAJM) Familja e famshme e Mbretërisë së Bashkuar ka rregulla, ndonjëherë edhe të çuditshme, mirëpo jo të gjithëve u rastis që
Hodhi çantën me armë e ia mbathi, kush është i dyshuari për eliminimin e Hekuran Billës Një 32-vjeçari nga Shkodra ka rrënë në pranga e policisë, teksa dyshohet të jetë i përfshirë në atentatin ku mbeti i vra
I vodhën çantën me 200 milion biznesmenit, lihen në burg të rinjtë Janë lënë në burg dy të rinjtë që u arrestuan pasi i kishin vjedhur një çantë me para një bizenesmeni në Tiranë. Gjyk
E tha qartë, mesazhi që ''fshihej'' në çantën e ambasadores gjatë takimit me Ramën (FOTO LAJM) Ambasadorja amerikane Yuri Kim ditën e djeshme u takua me kryeministrin Edi Rama për të diskutuar mbi ngjarjet e fundit.
I vodhën çantën plot me lekë punonjësit të postës, arrestohen dy të rinj në Fier Policia e Fierit ka zbardhur vjedhjen ndaj punonjësit të postës, dhe ka arrestuar dy persona. Pas njoftimit të marrë
22-vjeçarja më e pasur në botë fotografohet me çantën mijëra euroshe (FOTO LAJM) Kylie Jenner mahniti me dukje ne re teksa u fotografua në avionin e saj privat me një çantë Hermes Birkin në vlerë prej
Sa më e madhe aq më e mirë, njihuni me çantën "hit" të momentit (FOTO LAJM) Mini-çantat janë të shkëlqyeshme gjatë muajve të verës, mirëpo kur vjen sezoni i dimrit, na duhet hapësirë për gjërat të
Me super "Benz", bllokues celularësh dhe çantën plot me para, kapet një i ri në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka shkatërruar një grup personash të rrezikshëm pasi konstatoi se mjeti i tyre ishte duke bërë lëvizje
"I vodhi çantën Channel", banori i Big Brother zbulon sherrin mes Kejvinës dhe Françeskës (FOTO LAJM) Të gjithë ata që i ndjekin në rrjetet sociale Françeska Jaçen dhe Kejvina Kthellën kanë vënë re së fundmi që dy vajzat n