999 rezultate për

cani

Kujdes, mbyllet rruga Kaçanik – Hani e Elezit Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është
Deputeti i PD-së "kërcënon" Ramën: Nëse ngul këmbë, bëhem kryeministër Deputeti i PD-së dhe biznesmeni i njohur, Agron Shehaj, ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, pr
Deputeti tregon të vërtetën e zhdukjes së "Air Albania", pse u tërhoqën turqit Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj, i ftuar në “Zonë e Lirë” mbrëmjen e djeshme, dha një lajm që fashiti trumbe
Kaçaniku reagon i pari dhe djeg produktet serbe (VIDEO) Disa banorë të Kaçanikut kanë djegur disa produkte serbe mbrëmë dhe kanë xhiruar këtë veprim. Sipas tyre, kjo vjen pa
Rezart Veleshnja zbulon sekretin e bisedës me Arian Çanin (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja është një prej aktorëve më të pëlqyer të humorit në Shqipëri. Rolet e tij kanë qenë të memorizueshme
Fshatrat e Kaçanikut mbulohen nga dëbora, çfarë pritet në vijim Shumë pjesë të vendit janë zbardhur sot nga bora që nisi natën e mbrëmshme. Të reshurat sporadike të borës kanë vazhdua
Arrestohet i riu në Kaçanik, qëlloi me armë Në fshatin Kovaqec të Kaçanikut kanë ndodhur dy raste të gjuajtjeve me armë zjarri. Hetuesit policor kanë ndërmarrë v
Plas keq mes ujkut të Fierit dhe ujkut të Cerrikut tek Çani (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme Arian Çani ka patur të ftuar në emisionin e tij dy persona, të cilët e konsiderojnë veten “Ujq” dhe k
Çani i propozon live në emision, por këngëtraja e njohur e lë me "gisht në gojë" Moderatori i njohur, Arian Çani ka patur të ftuar në emisionin e tij këngëtaren, Anxhela Peristerin, për të promovuar kë
Kastro Zizo kandidon për kryebashkiak: Tani e di Monika Kastro Zizo ka qenë këtë të premte i ftuar në “Zonë e Lirë”, ky është pyetur nga Arjan Çani, nëse e ka seriozisht se do
Arian Çani i vendos unazën në gisht këngëtares shqiptare Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të sinqerta shqiptare, dhe kështu ka qenë edhe këtë herë. Duke e këndua
"Ke marrë kredi për t’u bërë këngëtare?", Çani vë në siklet të ftuarën Të ftuar në "Zonë e lirë" mbrëmjen e sotme janë Kastro Zizo dhe Suela, dyshja që kanë sjellë së fundmi projektin muzikor
Këto armë dolën nga një shtepi në Kaçanik Një sasi e madhe e armëve është gjetur nga policia gjatë kontrollit të një shtëpisë të pabanuar në fshatin Korminjan i U
Rovena Stefa shpërthen kundër Çanit: Ai është i çmendur Tashmë pas disa kohësh këngëtarja Rovena Stefa ka nxjerrë një klip të ri. Kënga titullohet "Jeta, jeta" ndërkohë që n
Rama flet i prerë për Teatrin: Do të prishet Kryeministri Edi Rama ka folur në Zonë e Lirë për Teatrin Kombëtar ku tha se nuk ka ndryshuar mendje. Rama: Teatri do
U ftua te Çani, Rama merr dhuratë një palë zare I ftuar mbrëmjen e sotme në Zonë e Lirë, kryeministri ka marrë dhuratën e parë. Gazetari dhe moderatori i emisionit Z
I vetmi kazan që e pranon se është kazan! Rama shkon sonte tek Çani Edi Rama ka njoftuar përmes Facebook-ut se sot do të jetë në “Zonën e Lirë” të Arjan Çanit. “Sonte do jem në të vetmi
Deklarata shokuese e Çanit, çfarë po përgatit Rama Kryeministri Rama ia ka dalë që vëmendjen nga cështje të tjera me rëndësi, ta kalojë tek mbyllja e basteve dhe paketa an
Çfarë fshihet pas mbylljes së lojërave të fatit? Flet Çani Gazetari Arian Çani i ftuar në Open ka bërë disa deklarata në lidhje me qëllimet e kryeministrit për dy cështjet më të d
Erzen Breçani tregon se biseda e Babales ishte e stisur Me personave që kanë rënë në rjetën e përgjimeve të prokurorisë që zhvillonte hetime për dosjen “Babale”, është dhe ish-