999 rezultate për

cani

"Drejtoje shigjetën diku tjetër", Sofia e Çanit largohet papritur nga emisioni (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme emisioni “Zonë e lirë” ka nisur me një lajm të papritur për publikun, të cilin e bëri të ditur vetë dre
Gert Çarçani për partneren e re: Einxhel zgjedhja më perfekte, një vlerë e shtuar për emisionin Emisioni sportiv "Pressing", i drejtuar nga moderatori i mirënjohur Gert Çarçani i cili ka një karrierë 20 vjecare në ga
Humb jetën Drejtori i Sigma Kosovë, Z. Roland Kaçani Pak ditë më parë, në një aksident, humbi jetën një prej drejtuesve të kompanisë Sigma, Roland Kaçani. Roland Kaçani p
Vrau shokun teksa dergjej i paralizuar, ngjarja e rëndë për të cilën u ekstradua sot Etien Cani Etien Cani ishte ndër të paktët që mund të hynte në shtëpinë e Gentian Beqirit, i cili gjendej i paralizuar pas një tent
Ndërron jetë zëvendësministri i Qeverisë së Kosovës (FOTO LAJM) Qyteti i Graçanicës gjatë ditës së sotshme ka marrë një lajm të hidhur. Mësohet se ish-kryetari i komunës së Graçanic
Basha reagon për herë të parë për vilën luksoze dhe i përvishet keq Arian Çanit Moderatori Arian Çani ka diskutuar në emisionin e tij “Zonë e lirë” zhvendosjen e shtëpisë së kryedemokratit Lulzim Bash
Refuzoi pyetjet e Çanit, por Rovena Dilo sot qenka penduar Këngëtarja Rovena Dilo ka qenë e ftuar në Zonë e Lirë, për të promovuar kngn e saj m t re Cinderella. Gjat emisionit
"Ke manipuluar moshën”, Berisha tregon sekretin e rinisë: Kalitem çdo ditë, gjumin e bëj top! Luaj në I-pad, shoh kuriorizete Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë mbrëmjen e së premtes i ftuar në emisionin e Arjan Çanit. Berisha ka thënë se ndie
Arjan Çani vë Ardi Daullxhiun të lexojë fjalimin e deputetes që la "nam" në Kuvend Këtë javë është përfolur shumë në rrjetet sociale një fjalim i deputetes, Majlinda Halilaj e cila zëvendësoi Kryetarin e
Sherri i famshëm Kastro Zizo-Zhaku paska qenë i inskenuar? Janar, 2013. Në “Zonë e Lire” Kastro Zizo është përballë Zhakut dhe nisin të konfliktohen për një këngë të vjedhur a kus
Policia e Kosovës ndal skuadrën serbe të futet në Kosovë Bota Sot me burime të tyre kanë siguruar një email të Federatës së Hendbollit të Kosovës se si iu përgjigje policisë kuf
EMRAT/ Kush janë 3 viktimat e sherrit për pronën në Mat Ditën e sotme, një ngjarje e rëndë ka tronditur Matin, ku si pasojë e një sherri për pronën kanë mbetur të vdekur 3 pers
Sulmoi policin, në pranga 32-vjeçari nga Sllupçani Gjatë ditës dje një person nga Sllupçani është arrestuar për shkak se më herë kishte sulmuar një zyrtar policor. "Më
Nxorri telefonin në kamera, Çanit i vjen SMS skandaloz (FOTO LAJM) Moderatori dhe gazetari i njohur Arian Çani në nisje të sezonit të ri të emisionit të tij “Zonë e Lirë”, i ka ndodhur nj
Gjendet i vdekur në motel një person Një person është gjetur pa shenja jetë në një motel në Graçanicë. Prokuroria e Shtetit ka njoftuar se një person ësht
Aksident i rëndë në Graçanicë, plagosen 5 persona Pesë persona janë lënduar në një aksident që ka ndodhur sot në orët e pasditës në Graçanicë. Në aksident kanë qenë të pë
Po mlidhte tingujt e muzikës në natyrë, ariu shqyen muzikantin Një muzikant, i cili po “mblidhte” tinguj të natyrës, ndërsa po kompozonte në një vend të largët në Kanada, u vra për vd
Miriam Cani nostalgjike, dukej totalisht ndryshe kur ishte 18 vjeç (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Miriam Cani pak kohë më parë zbuloi për të gjithë lajmin e ëmbël të shtatzënisë. Bukuroshja është
Burri nga Deçani lyen veten me benzinë dhe tenton të digjet Një person nga Deçani ka tentuar të vetëdigjet, bën të ditur Policia e Kosovës Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurë
Ky është i riu që vdiq nga rryma, varrimi bëhet sot Sot, e premte në orën 17:00 varroset 32 vjeçari nga komuna e Deçanit, që dyshohet se humbi jetën nga kontakti me rrymën.