999 rezultate për

cani

Lekaj frikësohet nga shkarkimi, shfajësohet për bllokimin e fshatrave Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka reaguar ashpër ndaj raportimit të mediave lidhur me reagimet që kanë ardhur pa
A do të garojë përsëri për kryetar komune Xhabir Zharku? Gjykata Themelore në Ferizaj – Dega Kaçanik ka ndaluar ekzekutimin e dënimit me burgim ndaj ish-kryetarit të Kaçanikut,
Nënkryetari kërkon shkarkimin e Pal Lekajt Nënkryetari i komunës së Kaçanikut Ylber Bajra ka kërkuar shkarkimin e Ministrit Pal Lekaj. Thotë se ai është fajtori
Gëzim Kruja tregon pengun e jetës, Çani merr urgjentisht në telefon Metën Artisti i madh Gëzim Kruja mbrëmë në "Zonën e Lirë" të moderatorit Arian Çani ka rrëfyer pengun e madh. Për çudinë e
Arian Çani tregon se kush e mban në lojë Xhafajn: Të bëhet m*ti mullar! Zbulimi i dokumentave ku vërtetohet se vëllai i ministrit Xhafaj është i dënuar me 7 vite burg në Itali, ka tronditur po
Rruga Kaçanik-Shkup bllokohet edhe për një muaj Për më shumë se një muaj do të mbetet e bllokuar rruga regjionale Kaçanik-Hani i Elezit si pasojë e rrezikut nga rrëshqi
Kaçaniku merr një vendim pas vdekjes së policëve Komuna e Kaçanikut ka vendosur që ditën e nesërme ta shpallë ditë zie pas vdekjes tragjike të dy policëve të Kosovës, Ma
Kujdes, sot mbyllet rruga Kaçanik – Hani i Elezit Ministria e Infrastrukturës, ka bërë të ditur se magjistralja Kaçanik – Hani i Elezit, nga sot (e martë) në orën 10.00 d
Ministri i infrstrukturës mbyll qarkullimin e rrugës Kaçanik-Hani i Elezit Ministri i infrastrukturës Pal Lekaj, përmes një postimi në facebook ka bërë të ditur se rruga që lidh Kaçanikun me Hani
Goditet mafia italiane, del në skenë një shqiptar Policia italiane ka zbardhur identitetin e dy trafikantëve të drogës të arrestuar një ditë më parë ndërsa trafikonin në
"Me ty fshij b*thën", vazhdon sherri mes Çanit e Veliajt Moderatori i njohur Arian Çani ka qënë i ftuar mbrëmë në "Xing me Ermalin". Si rrallë herë më parë Çani ka folur gjë
Skandal tek Ermali, Arian Çani ia thotë copë Kejvinës Batutat +18 nuk kanë të mbaruar në Xing me Ermalin. Gjatë mbrëmjes së djeshme, ishte i ftuar moderatori shumë i njohur A
“Pytëëë”, çfarë do të thotë shprehja e famshme e Çanit Është e pamundur mos ta keni dëgjuar të paktën një herë shprehjen “Pyteee”, nga Arian Çani i cili e përdor thuajse çdo e
Çani habit me deklaratën për Ramën: Është njeri me shumë fytyra Marrëdhënia Rama-Cani ka qenë gjithnjë një temë që diskutohet pafund në media. I ftuar në Xing, Cani është shprehur s
Arian Çani tenton të puthë Kejvinën në buzë (FOTO LAJM) I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është moderatori i njohur dhe shumë i komentuar, Arian Çani i cili në këtë
Vite të tëra pa folur? Çani sqaron sherrin me Ramën Duket se fjalët që qarkulluan kudo se Rama dhe Cani ishin zënë e nuk flisnin për vite me radhë kanë qenë thjesht thashet
E largoi i fejuari për shkak të moderatorit? Çani përgjigjet për Sofinë Ajo u bë e njohur për publikun shumë vite më parë si një nga vajzat që për vite shoqëroi moderatorin e njohur Arjan Çani
Pas lajmit për vdekjen, reagon Arian Çani (FOTO LAJM) Një lajm bombastik qarkulloi pak orë më parë në rrjetet sociale. Arian Cani u tha se kishtë ndërruar jetë. Por kjo sigur
Arjan Çani feston ditëlindjen, a e dini sa vjeç mbushi? Arjan Canin e shohim prej kaq vitesh në televizion saqë duket sikur ka qenë gjithnjë aty. Edhe ditëlindjen e tij ai s
Lagu me ujë deputetët, Bushati tregon çfarë i tha Rama Ditmir Bushati i ftuar në Zonë e lirë ka sqaruar edhe njëherë gjestin e pahijshëm kur iu kthye me ujë deputetëve të opo