999 rezultate për

cani

Rrugët e Kaçanikut përsëri marrin jetë (VIDEO) Rreth orës 01:00, pas mesnatës, në magjistralen Kaçanik – Ferizaj, ka ndodhur një aksident ku ka mbetur i vdekur një per
Miriam Cani e mrekullueshme “ujë dhe sapun”! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka publikuar shpesh në rrjete sociale foto në të cilat shfaqet pa make-up. Ajo duket
Marrin më shumë se Fevziu, sa paguhen Ermali, Arditi dhe Arian Çani tek "Klan" Ujërat mediatike prej gati dy javësh janë turbulluar nga lajmi se Blendi Fevziu ka një ofertë të çmendur nga Top Channel
Sa u pagua Notis në Tiranë: Çani tregon shifrën me shumë zero Arian Çani ka treguar shifrën që sipas tij ka marrë këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis në Shqipëri. Moderatori
Çani ngacmon këngëtaren në studio: S’e prisja të më gjuaje këtu Zone e Lirë gjithnjë ka situata ku ndonjëherë shkelet edhe etika, gjë që Cani tashmë e bën me shumë sportivitet. Këng
Sa u pagua këngëtari grek në Tiranë? Çani tregon shifrën me shumë zero Arian Çani ka treguar shifrën që sipas tij ka marrë këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis në Shqipëri. Moderatori
Aksident në Kaçanik-Shkup, plagosen katër persona Një aksident ka ndodhur në pasditen e së enjtes, në autostraden Kaçanik-Shkup. Katër persona janë lënduar si rezultat
Lekaj: Nuk tërhiqemi nga rruga, manastiri të mos ketë kokën e Beogradit Ministria e Infrastrukturës në bashkëpunim me komunën e Deçanit më 24 prill të këtij viti, kishin mbajtur ceremoninë e i
Këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen xhelozinë mes kolegëve Ajo është një nga këngëtaret më të kërkuara jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë saj. Fatmira Breçani ishte e ftuar në
Hapet rruga në Kaçanik, Lekaj thotë se nuk ishte vendim populist Sot ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka marrë vendim për lejimin e qarkullimit rrugor për automjete në rrugën naci
Sot, hapet rruga Kaçanik-Hani i Elezit Për më shumë se 2 javë, rruga Kaçanik-Hani i Elezit ishte mbyllur për qarkullim. Kjo për shkak të punimeve që Ministria
Daniela e “The Voice” surprizon Miriam Canin (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Miriam Cani ka qeënë pjesë e jurisë të "Voice Kids Albania". nga
Burri ther me thikë 17 herë gruan e tij në Graçanicë, ajo kishte foshnjën në duar Milan T. (25 vjeç) nga Gushterica e Epërme, Komuna e Graçanicës, është arrestuar ditë më parë me dyshimin se e ka therur
Ish-Sofia e Çanit bëhet nënë për herë të parë! (FOTO LAJM) E kemi njohur të gjithë si "Sofia e Çanit", e cila me daljet e saj në ekran të premteve mbrëma, tërhiqte gjithmonë vëmen
Lekaj nuk jep datë për hapjen e rrugës Kaçanik-Han i Elezit Ishte bllokuar më 8 maj për shkak të rrezikut për shembjen e dheut, e ndërkohë rruga Kaçanik-Han i Elezit po vazhdon të
Zbardhet data e zhbllokimit të rrugës Kaçanik-Hani i Elezit Brenda 5 ditëve do të zhbllokohet për qarkullim rruga e bllokuar Kaçanik-Hani i Elezit. Kështu ka thënë për KTV-në zv. m
Linda Morina dhe Lek Plepi të martuar bashkë? Ja çfarë thonë tek Çani Lek Plepi dhe Linda Morina janë të ftuar tek 'Zonë e Lirë' dhe si gjithmonë moderatori, Arjan Çani i ka provokuar. A
Iva Aliko lë nam si asnjëherë më parë, shkon e veshur vetëm me tyl te Çani Iva Aliko shquhet më shumë sesa për këngët që bën, për zhveshjet dhe provokimet që bën në publik. Ama skena në publik
Çmenduri, sa paguhen Çani, Fevziu dhe Gjebrea Jo pa qëllim tërheqja e audiencës dhe ruajtja e një pozicioni të fortë në treg kërkohet nga televizionet në mënyrë të va
Shumë kosovarë po bëhen serbë për liberalizimin Për shkak se qytetarët e Kosovës ende nuk mund të lëvizin pa viza në vendet e Bashkimit Evropian, shumë të rinj gjejnë r