999 rezultate për

cani

Tre viktima, bie numri i rasteve të reja në Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut ka shënuar sot tre viktima, 90 të shëruar dhe 74 raste të reja me Covid-19 nga 689 testime të kryera
Egla Harxhi: Njerëzve që donin të na përçanin u është treguar vendi me kohën Për Egla Harxhin, jeta është një e papritur e vazhdueshme dhe ndaj ka hequr dorë nga radikaliteti, duke gjetur veten plo
Kush është "Flor Qorri", si ekzekutoi bashkë me të vëllain pronarin e diskos vite më parë Detaje të reja bëhen me dije nga vrasja e 40-vjeçarit Florian Lamçe. Mësohet se në muajin shkurt të këtij viti, i nd
Këngëtarja zbulon të pathëna nga dasma e vajzës së Berishës, a kërceu ish-kryeministri? Këngëtarja e njohur Fatmira Breçani ka zbuluar sot detaje të pathëna nga dasma e vajzës së ish kryeministrit Sali Berish
I riu shqiptar humb jetën në vendin e punës Një i ri nga Gllongjani komuna e Deçanit, ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Sipas burimeve, i riu Erion Isufaj vdiq
Di Canio kritikon "look"-un e Ronaldos: I turpshëm, nuk e vesh as për gjumë Stili i ri i veshjes, i promovuar nga Cristiano Ronaldo në rrjetet sociale nuk ka kaluar pa u vënë re dhe komentuar gjat
"I gjithë Ballkani është helen", këngëtarja shqiptare i kthehet ashpër Çanit Deklarata e bërë nga moderatori Arian Çani, mbrëmjen e së premtes është komentuar shumë në media. Gjatë emisionit "Zonë
Prapaskenat e Reformës Zgjedhore: Gjiknuri tregon çfarë iu dha Kim për të ngrënë në rezidencë Në "Zonë e Lirë" bashkëkryetari i Komisionit për Zgjedhoren, Damian Gjiknuri, zbuloi se çfarë konsumuan ato 9 orë, në re
Arian Çani: Rama jo vetëm mban timonin, tani e nget edhe pa duar Gazetari Arian Çani është shprehur se Rama do të vazhdojë ta mbajë timoni me një fuqi edhe më të madhe se sa kur e mori
Arjan Çani reagon ashpër pas deklaratës së Veliut për nënën e të miturit: Skandaloze! Për reagimit të pazakontë të Drejtorit të Policisë së Shtetit Ardi Veliu, në lidhje me dhunën ndaj të miturit, ka reagua
Kallëzoi Luan Dacin dhe Ardian Hajdarin, Kushtetuesja refuzon kërkesën e Besnik Canit Gjykata Kushtetuese ka refuzuar kërkesën e anëtarit të këshillit të Lartë të Prokurorisë dhe njëherësh ish-prokuror në P
Arian Çani tregon 3 arsyet pse Rama shembi Teatrin Kombëtar Moderatori i njohur, Arjan Çani ka komentuar shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar dhe protestat që kanë vijuar pas kës
Arian Çani sherr me aktorin Artan Imami: Injorant, qenke budalla! Në studion e OPEN në Top Channel po zhvillohet një debat i ashpër lidhur me Teatrin Kombëtar. Gazetari Arian Çani, dh
Arian Çani ironizon heshtjen e amerikanëve për Teatrin: Kanë njeriun e duhur në krye të katundit Moderatori dhe gazetari i njohur Arian Çani ka ironizuar të gjithë ata që janë zhgënjyer pasi nuk pati një reagim nga am
Grida Duma i "merr mendjen" edhe politologut: Është aq e bukur (FOTO LAJM) Grida Duma dihet gjerësisht që mban "trofeun" si politikania më e bukur dhe tërheqëse shqiptare dhe ka bërë mjaft zhurmë
''Mos u përpiqni të na përçani ne mjekët me idiotësirat tuaja'', Tritan Kalo bën apelin e rëndësishëm Mjeku Tritan Kalo u ka bërë thirrje qytetarëve që të bëjnë kujdes, edhe pse ka filluar lehtësimi i masave kundër koronav
Vrau babë e bir e kërkon lirinë, jepet vendimi për Etien Canin Ka humbur të drejtën për t'a zbutur dënimin në "arrest shtëpie" shtetasi Etien Cani, i akuzuar për vrasjen e dy personav
Shkon në 362 numri i rasteve nga COVID 19, komuna e Deçanit thirrje qytetarëve Pavarësisht që numri i personave të prekur me koronavirus në vend ka arritur në 362, komuna e Deçanit deri më tani vazhd
Tenori shqiptar emocionon në kohë karantinë, këndon për Arbërinë (VIDEO) Tenori Klodjan Kaçani është një nga figurat shqiptare që ka ecur para me talentin e tij dhe që na nderon nëpër operat më
"Ujë dhe sapun", si duket ish-Sofi e Çanit pa make up (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.