999 rezultate për

canes

"Gëzuar ditëlindjen", Marseja i bën urimin e bukur Lorik Canës (VIDEO) Lorik Cana ka festuar ditëlindjen vetëm një ditë më parë. Ai ka mbushur 37 vjeç dhe për këtë është uruar edhe nga ish-sk
Dua Lipa i tregoi botës Shqipërinë etnike, komenti i Lorik Canës merr vëmendjen (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë nga Kosova, përpos të gjithave, asnjëherë nuk harron rrënjët e saj. Këtë herë ajo ka publikuar
6 vite të martuar, bashkëshortja e Lorik Canës publikon fotot romantike nga dasma (FOTO LAJM) Ata janë njohur që në vitin 2011, dhe mbushin plot 6 vite që nga dita kur lidhën kurorë me njëri-tjetrin, dhe nuk kishte
Urimi i Lorik Canës për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës (FOTO LAJM) Kosova sot feston 12 vjetorin e Pavarësisë dhe shumë emra të njohur kanë filluar me urimet në rrjetetsociale. Një ata
Mësohet arsyeja e mungesës së Canës te miqësorja e yjeve Edhe pse ishte i ftuar, Lorik Cana nuk ishte i pranishëm ditën e djeshme në turneun e bamirësisë të organizuar nga Sindi
Në gjurmët e të atit, djali i Lorik Canës trajnohet me babain dhe video nuk duhet humbur (VIDEO) Lorik Cana duket se do të ketë një pasardhës dinjitoz edhe në futboll, profesionin që i dedikoi jetën e tij. Ka qenë një
Ngritet procedurë disiplinore ndaj Agim Canës dhe lojtarëve të tij Komisioni i Garave i IPKO Superligës dhe Ligës së Parë në përbërje: Ismet Ahmeti, Isuf Ajeti dhe Abdyl Bellopoja në mble
Nuk i përmban dot lotët, çfarë i ka ndodhur babait të Lorik Canës? Futbolli jo më kot është sporti më popullor dhe më magjik në botë. Ai të dhuron përjetime të pakrahasueshme, qofshin poz
Premiera e filmit e Lorik Canës, Rama përlot nënën e kapitenit me fjalimin e tij Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në mbrëmjen e organizuar me rastin e premierës së filmit autobiografik të kapiteni
Lorik Cana siç nuk e kemi parë! Prezantohet dokumentari për legjendën e kombëtares (VIDEO) Jeta dhe karriera e Lorik Canës vjen në një film autobiografik për publikun shqiptar. Dita e sotme përkon edhe me ditën
Jeta dhe karriera e Lorik Canës do të pasqyrohet në një film dokumentar Lorik Cana është një nga legjendat e futbollit shqiptar. Rrugëtimi i tij prej më shumë se 13 vjet me kombëtaren përfundo
“Loriku është më i bukur se ti”, përgjigjet nusja e Canës Bashkëshortja e Lorik Canës, Monica Ercoli Cana përvecse është bërë shumë e njohur për shqiptarët ka filluar edhe të mës
Fansat e "ngacmojnë", bashkëshortja e Canës u përgjigjet shqip Bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtare, Lorik Cana, ka fituar mjaft fansa shqiptarë në rrjetet sociale. Madje ata
Shqipëri-Izrael, kjo është kërkesa e Lorik Canës për tifozët Edhe pak ditë na ndajnë nga përballja e Kombëtares tonë me Izraelin. Tashmë Kombëtarja ka marrë edhe lajmin e mirë n
Jo në Tiranë, zbulohet ku është vjedhur makina e autorëve që ekzekutuan çiftin Janë zbardhur detaje të reja nga ekekutimi i çiftit në Shkodër. Nga të dhënat e fundit pranë hetimit mësohet se maki
A flet shqip djali i Lorik Canës? Gruaja italiane jep përgjigjen befasuese (FOTO LAJM) Në qershor të 2014-s, Lorik Cana i dha fund beqarisë duke u martuar me arkitekten italiane Monica, me të cilën një vit m
Shqiponja në Kupën e Botës, fjalët e Lorik Canës për festimin e Xhakës dhe Shaqirit I ftuar në një emision francez për radion “Tv Spirite”, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka folur për fe
Babai i Lorik Canës zgjidhet president klubi Agim Cana zyrtarizisht është presidenti i klubit të Vëllaznimit në Superligën e Kosovës. Lajmi u zyrtarizua mbrëmë n
Gruaja ia bën "8 me 2" Canës: Mos e vish atë katunar (FOTO LAJM) Lorik Cana ishte mbrëmë i ftuar në "Xing me Ermalin" ku u "detyrua" tu përgjigjet të gjithë pyetjeve të moderatorit Erma
Komenti befasues i Canës: Kam shok 40-vjeç që nuk janë bërë akoma synet (FOTO LAJM) Lorika Cana është larguar nga futbolli i luajtuar, si dhe nga Kombëtarja, por këtë herë është bërë protagonist në rrjete