999 rezultate për

cancelon

Barcelona përgatit shkëmbimin Semedo-Cancelo Gjatë verës mund të ndodh një shkëmbim i madh mes Barcelonës dhe Manchester Cityt për dy mbrojtës të krahut të djathtë.
Erdhi me shumë bujë, Cancelo kërkon largimin nga City U transferua me shumë bujë në Angli, por aventura e Joao Cancelos te Manchester City mund të përfundojë shumë shpejt.
Blerja më e re e Juventusit zbret në Torino (VIDEO) Ka zbarkuar sot në mbrëmje në aeroportin e Linates në Torino, futbollisti i ri i Juventusit, Danilo, braziliani që vjen
Bayern Munich sfidon Manchester City-n për Cancelon Negociatat e Manchester City me Juventusin vazhdojnë të zvarriten, derisa kampionët e Premierligës po kërkojnë një blerë
Ndërhyrje brutale, Parejo shkelmoi Cancelon në kokë (VIDEO) Felix Brych heshti sonte para një ndërhyrje brutale të Valencias te mbrojtësi, Joao Cancelo. Arbitri gjerman i ndeshj
Spalletti: Nuk mund të blejmë dot Rafinhan dhe Cancelon Dy lojtarët e ardhur në merkaton e dimrit: Rafinha dhe Joao Cancelo janë drejt ndarjes me Interin. Këta lajm e ka konfir
Interi në hall dhe Reali e do Cancelon E ku kamë keq për Interin kur, Juventus, Manchester United edhe Reali i Madridit po monitoron gjëndjen e Joao Cancelos.
Valencia nuk e toleron Interin për Cancelon Sipas Gazzetta Dello Sport, Valencia këmbëngul në klauzolën që parashikon blerjen e futbollistit nga zikaltrit për 35 mi
Nëse Inter nuk e paguan dot Cancelon, e bën Juventus Sipas Corriere di Torino, Interi nuk do të jetë në gjendje që ta paguajë klauzolën prej 35 milionë eurove, ndërsa huazim
Valencia ndryshon mendje, dëshiron mbrapsht Cancelon Sipas mediave spanjolle, Valencia do ta bëjë një tentativë për të rimarrë Joao Cancelon në merkaton e janarit. Portugezi