999 rezultate për

cancelo

Juventus kërkon të shpartallojë Cagliarin Skuadra e Juventusit do të përballet sonte në mbrëmje përballe Cagliarit duke filluar nga ora 20:30. Brdhezinjtë do të l
Ndërhyrje brutale, Parejo shkelmoi Cancelon në kokë (VIDEO) Felix Brych heshti sonte para një ndërhyrje brutale të Valencias te mbrojtësi, Joao Cancelo. Arbitri gjerman i ndeshj
Ky është formacioni i "frikshëm" i Juves kundër Chievo Ditën e nesërme pritet të hapet sezoni i ri i Seria A, ku Chievo do të përballet më gjigantët e kësaj lige, Juventus.
Spalletti: Nuk mund të blejmë dot Rafinhan dhe Cancelon Dy lojtarët e ardhur në merkaton e dimrit: Rafinha dhe Joao Cancelo janë drejt ndarjes me Interin. Këta lajm e ka konfir
Cancelo, i huazuar nga Valencia por krenarë që luan me Interin Mbrojtësi i Interit, Cancelo, që është huazuar nga klubi i Valencia-s ka deklaruar se ndihet krenar që luan tek "zikaltë
Cancelo do të rikthehet tek Valencia, Inter piketon zëvendësuesin Interi ia preu vetes biletën për të qenë jashtë Ligës së Kampionëve. Ata u mposhtën në shtëpi nga Sassuolo dhe tani vësh
Interi në hall dhe Reali e do Cancelon E ku kamë keq për Interin kur, Juventus, Manchester United edhe Reali i Madridit po monitoron gjëndjen e Joao Cancelos.
Valencia nuk e toleron Interin për Cancelon Sipas Gazzetta Dello Sport, Valencia këmbëngul në klauzolën që parashikon blerjen e futbollistit nga zikaltrit për 35 mi
Kulifikimi në Champions detyrë për Interin, në të kundërt ikin yjet Interi do të ketë këtë vit më shuëm se një fund sezoni. Pasi sigurimi i Champions League do të ndikojë dhe në ekipin e s
Nëse Inter nuk e paguan dot Cancelon, e bën Juventus Sipas Corriere di Torino, Interi nuk do të jetë në gjendje që ta paguajë klauzolën prej 35 milionë eurove, ndërsa huazim
Të gjithë e duan, Inter dëshiron të sigurojë kartonin e Cancelos Cancelo në 3 muajt e fundit në krahun e djathtë të mbrojtjeska bindur klubin zikaltër dhe ka fituar zemrat e tifozëve dh
Barcelona interesohet për Elseid Hysajn dhe Joao Cancelo Barcelona është në kërkim të një mbrojtësi të djathtë, me Elseid Hysaj dhe Joao Cancelo si objektivat kryesor në merkato
Më në fund, Icardi rikthehet të jetë i gatshëm për ekipin Më në fund Interi është i plotë. Luciano Spalletti ka publikuar listën për ndeshjen e radhës në Serie A ndaj Beneventos,
Punë ditësh dhe Cancelo do ta lërë Interin Sipas Superdeporte, Valencia është duke tentuar ta rikthej nga huazimi mbrojtësin e djathtë Joao Cancelo nga Interi.
Valencia ndryshon mendje, dëshiron mbrapsht Cancelon Sipas mediave spanjolle, Valencia do ta bëjë një tentativë për të rimarrë Joao Cancelon në merkaton e janarit. Portugezi
Zyrtare/ Inter finalizon blerjen më të re I lindur më 27 maj 1994 në Barreiro, Setúbal. Ai u rrit në akademinë e Benficas me të cilën u bashkua në moshën 13-vjeça
Cancelo shumë i kënaqur për kalimin në Inter Mbrojtësi portugez, Joao Cancelo ka arritur sot në Milano, ku do të kryej testet mjekësore para se të nënshkruajë kontra