999 rezultate për

canal

Koronavirusi mbërrin edhe te Barcelona, konfirmohet rasti i parë Kreu i shërbimeve mjekësore të Barcelonës, Ramon Canal, ka dalë pozitiv në testet për koronavirus. ‘La Vanguardia’ ra
Aksidentohet prezantuesja e dashur për publikun, del në Instagram me qafore (VIDEO) Një incident që i ka shkaktuar jo pak lëndime, megjithatë, e ka çdramatizuar situatën duke lajmëruar se fansat do ta sho
Bombë nga Franca: Reali pas Hazard do transferojë dhe Salah Real Madridit nuk do t’i mjaftojë vetëm blerja e Eden Hazardit, pasi sipas gazetarit të televizionit francez, Canal +, P
Neymar flet për të ardhmen e tij Spekulimet që e lidhin kalimin e yllit të Paris Saint-Germain Neymar në futbollin spanjoll duke ju bashkuar Real Madridi
PSG e ka vendosur për trajnerin e ri, ai është shumë special në stilin e tij Thomas Tuchel me shumë mundësi sezonin tjetër do të jetë në stolin e PSG, të paktën kështu raporton Canal Plus në Francë
Zlatan Ibrahimovic në një intervistë për Canal+ tregon se pse e sulmojnë aq shumë Zlatan Ibrahimovic gjithmonë surprizon me deklaratat e tij, dhe njihet për karakterin e tij të veçantë, brenda dhe jasht
Modelja çmend kopertinat e revistave: Më mirë e zhveshur sesa me pellush kafshësh Elisabetta Canalis e ka shprehur gjithnjë simpatinë dhe kujdesin që ka për kafshët. Kështu ajo ka pozuar për Peta, pa
Hakerët shqiptarë sulmojnë faqen e televizionit të njohur francez “Canal Plus” Hakerët shqiptarë kanë sulmuar faqen e televizionit të njohur francez dhe kjo është bërë me qëllimin e vetëm që të dërgo
Televizioni spanjoll “Canal +” reportazh për kombëtaren shqiptare (VIDEO) Suksesi i kombëtares shqiptare pas kualifikimit për Në europianin e Francës ka bërë kurioz shumë media në botë që janë i
Elisabetta Canalis bëhet nënë Ish velina Elisabetta Canalis është bërë nënë, ndërsa ka sjellë në jetë një vajzë. Një ditë më parë ka lindur në Los Ang
Elisabeta Canalis pa “make-up” për fëmijët sirianë (FOTO LAJM) Edhe bukuroshja Elisabeta Canalis, i është përgjigjur thirrjes për të ndihmuar fëmijët sirianë. Kontributi i saj moral p
Canalis nxjerr në shitje fustanin e nusërisë, të ardhurat për bamirësi (FOTO LAJM) Elisabetta Canalis do të shesë fustanin e saj të nusërisë dhe të ardhurat që do të grumbullohen, do të shkojnë për bamir
Ish e dashura e George Clooney bëhet nuse (FOTO LAJM) Ashtu siç kishte lajmëruar edhe më herët, një ditë më parë Elisabetta Canalis është bërë nuse. Ajo është martuar me të f
I fejuari i Elisabetta Canalis, i kërkon dorën të atit I fejuari i Elisabetta Canalis, i ka bërë një propozim tejet interesant, ndërsa ka shkuar tek i ati i saj dhe i ka kërku
Elisabetta Canalis do bëhet nuse në 14 shtator Mediat italiane raportojnë se Elisabetta Canalis do të martohet në datën 14 shtator. Pak kohë më parë, ajo u përball me
Humb shkëlqimin, Elisabetta Canalis në plazh me të dashurin Elisabetta Canalis po kalon pushime me të dashurin e saj, duke lënë pas atë se çfarë ndodhi me planet për sjelljen në je
Canalis humb fëmijën: Ndjeva dhimbje të pashpjegueshme, jeta vazhdon (FOTO LAJM) Pas lajmit mjaft të mirë të përcjellë pak ditë më parë se do të sillte në jetë fëmijën e saj të parë, Elisabetta Canalis
Elisabetta Canalis shtatzënë, paparacët e ndjekin në rrugë (FOTO LAJM) Ndërsa vetëm pak ditë më parë përmëndëm faktin se Elisabetta Canalis është shtatzënë, ajo është fotografuar ndërsa dukes
Elisabetta Canalis shtatzënë, triumfon romanca me Brian Elisabetta Canalis është shtatzënë. Duket se showgirli italian është më e dashuruar se kurrë ndonjëherë, ndërsa pret një
Hazard: Te PSG? Nëse ma kërkon gruaja Eden Hazard mund të ketë frikësuar tifozët e Chelseat për largimin e mundshëm nga skuadra. Ylli belg ka thënë mbrëmë në