999 rezultate për

canabis

I çoi të vëllait drogë në burg, arrestohet 29 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 29 vjeçar i cili tentoi të shpërndante lëndë narkotike në ambjentet e burgut. E.
Apeli lë në burg Balilin në Greqi, Interpol: Trafikoi 83 kg kokainë Kapja dhe arrestimi i Kelmend Balilit, i njohur ndryshe si “Eskobari I Ballkanit” është misioni kryesor i policisë Shqip
EMRI/ Pranga 28 vjeçarit nga Tirana, fshihte thasët me kanabis në banesë Uniformat blu kanë bërë të mundur arrestimin në flagrancë të një shtetasi, pasi fshihte drogë në mjetin e tij dhe në ban
Bulqizë/ Asgjësohen 806 bimë canabis sativa Efektivat e Komisariatit të Policisë Bulqizë, mbi bazë edhe të një informacioni të marë në rrugë operative, në lidhje m
Asgjësohen 5373 rrënjë bimë narkotike canabis sativa Dje, në vijim të kontrolleve të zhvilluara nga efektivat e Komisariatit të Policisë Skrapar, për parandalimin e kultivim
Kapet me një dozë drogë, policia prangos 22 vjeçarin Policia ka vënë në pranga një tjetër shtetas, i cili është kapur me një dozë drogë. Njoftimin në fjalë e ka përcjellë po
Një në pranga e një në kërkim për 0.5 gr drogë Policia e Beratit bën me dije se ka vënë në pranga një person dhe një tjetër e ka shpallur në kërkim për 0.5 gr lëndë na
780 kg canabis drejt Italisë, shkon për gjykim grupi i trafikantëve Prokuroria për Krime të Rënda dërgon për gjykim kërkesën për 7 persona, të akuzuar se kanë tentuar të trafikojnë me skaf
Asgjësohen 561 rrënjë narkotike në Shkodër Policia e Shkodrës në vijim të aperacioneve antikabnabis, ka bërë të mundur gjetjen dhe asgjësimin e 561 rrënjëve narkot
Asgjësohen 674 rrënjë canabis në Malësinë e Madhe Efektivët e policisë së komisariatit të Malësisë së Madhe asgjesuan sot 674 rrënjë bimë narkotike të llojit Canabis Sati
Asgjesohen 450 rrënjë Canabis në Burrel Policia duket se e ka marë seriozisht asgjesimin e lëndëve narkotike në vend, ku në aksionin më të fundit janë asgjësuar
Asgjesohen 14 parcela me 1543 rrënjë Canabis në Shkodër Policia e ka marrë seriozisht asgjesimin e lëndëve narkotike në Shqipëri. Pas aksionit në Lazart, kanë vijuar asgjes
Asgjësohen 539 bimë narkotike canabis në Shkodër Policia e Shkodrës asgjësoi sot një sasi bimësh narkotike canabis sativa. Sipas njoftimit nga kontrollet e te ushtruara
Kapen 23 kg drogë në doganë Dogana e Merdarës ka njoftuar mbrëmë se janë kapur plot 23 kg drogë e llojit canabis sativa. Droga është gjetur në au
Asgjësohen 970 rrënje canabis sativa në Shkodër Policia e Shkodrës asgjëson 970 rrënjë bimë narkotike canabis sativa. Sipas policisë 500 copë kubikë të mbjella me bimë
Krujë, asgjesohen 1130 bimë canabis sativa Rreth 1130 bimë canabis sativa janë asgjesuar gjatë fundjavës së kaluar nga policia e Krujës. Parcelat me drogë janë zbu
Kapet me 64 kg canabis, arrestohet italiani Një sasi prej 64 kg canabis sativa u sekuestrua të enjten në pikën doganore të Kapshticës ndërkohë që është prangosur ed
Plantacion me marijuanë në Goshincë Brënda tre ditësh, Ministria e Punëve të Brendshme ka arritur të zbulojë tre plantacione, të cilat shërbenin për kultivi
Vlorë, policia sekuestron 21 kg drogë Canabis Policia e Vlorës ka rrestuar dy persona gjatë ditës së sotme të cilët janë kapur me një sasi prej 21 kg Canabis Sattiva.
Policia e Durrësit: Gjatë tetorit sekuestruam 64 kg cannabis 64 kg lëndë narkotike canabis sativa të sekuestruara dhe 11 persona të moshave 18-34 vjeç të arrestuar është bilanci i p