999 rezultate për

cana

Covid-19 i merr jetën kornistit të Orkestrës së Teatrit të Operas dhe Baletit Kornisti Andrea Canaj, ndahet nga jeta në moshën 59-vjeçare pas një lufte me Covid-19, të cilën nuk e fitoi dot. Lajm
Kapiteni legjendar, Lorik Cana uron për festën e 28 Nëntorit (FOTO LAJM) Kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana ka uruar për festën e 28 Nëntorit të gjithë shqiptarët. Sot, 108 vjet më
Pedagogia infektohet me COVID-19, nxjerr zbuluar qeverinë: 2 mijë euro mjekim! Pedagogia Ilirjana Kuçana është infektuar me Covid-19 dhe ndodhet në spital. Prej atje ajo ka akuzuar se situata ësht
Shkon të mjekojë mishrat e dhëmbëve, dentisti i heq të gjithë nervat (VIDEO) Emisioni “Stop” këtë të hënë ka publikuar denoncimin e një qytetareje nga qyteti i Fierit, e cila nuk ka dashur të inden
"Lidhja me modelen më shkatërroi karrierën", braziliani: Më njohin më shumë si hamshorin e saj Sot është 37 vjeç, luan për Catanian në Serie C dhe ëndërron ta ngjisë klubin rrëzë Etnas me golat e tij në Serinë B.
Lorik Cana "viktimë" e përdhunuesit, si e përdorte imazhin e kapitenit për të joshur femrat David Gabrieli, një shtetas francez që jeton në Sidnei, është akuzuar për sulm seksual ndaj katër femrave që njohu në ap
"Më në fund pas 2 muajsh", Lorik Cana i nxjerr "të palarat" partneres (FOTO LAJM) Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika, janë një ndër çiftet më të pëlqyer në Shqipëri. Ata nuk ngurojnë që t’ia shpr
Ulja e detyruar e helikopterit shqiptar në Toscana, gjenerali: Kontratë korruptive me jetët tona Ditë më parë, më 30 korrik, mediat italiane folën për një lajm se një he
12 vite më parë, Lorik Cana tregon edhe njëherë pse është i preferuai i vajzave (FOTO LAJM) I njohur gjerësisht si i perferuari i vajzave, Lorik Cana mbetet një ndër djemt më simpatk të shoëbizit shqiptar. Së
"Gëzuar ditëlindjen", Marseja i bën urimin e bukur Lorik Canës (VIDEO) Lorik Cana ka festuar ditëlindjen vetëm një ditë më parë. Ai ka mbushur 37 vjeç dhe për këtë është uruar edhe nga ish-sk
Aplikacioni që po "i çmend" të gjithë, Lorik Cana dhe Moinca ndërrojnë gjini (FOTO LAJM) Në fillim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet sërish vir
Lorik Cana drejtor sportiv i skuadrës së njohur? Lorik Cana mund të marrë një post të rëndësishëm në futboll. Sipas medias zvicerane “Le Matin”, ish-kapiteni legjendar i
Fotoja që do ju zbukurojë ditën! Lorik Cana me fëmijët në shtrat përcjellin shumë dashuri (FOTO LAJM) Lorik Cana është një bashkëshort dhe baba shumë i përkushtuar dhe këtë e tregojnë më së miri postimet e tij në “Instagra
Selahi: Do bëhem Cana i kombëtares, ëndërroj Real Madridin Lindon Selahi është një nga të rinjtë, që këtë sezon e kanë bërë trajnerin e kombëtares Edi Reja të kthejë kokën dhe t’i
Oferat për Vedat Muriqin, reagon agjenti i futbollistit të Kosovës Agjenti i sulmuesit të Fenerbahçe Vedat Muriqi ka thënë se nuk është befasi që Tottenhami e kërkon klientin e tij. Pr
Menaxheri i Muriqit: Zyrtarisht vetëm një klub i Premier League ka bërë ofertë Vedat Muriqi ka shkëlqyer deri më tani me skuadrën e Fenerbahces. Kjo ka bërë që të zgjoj interesimin e shumë klubeve
Lorik Cana e Ilda Bejleri, mesazh për Ramazanin (VIDEO) Muaji i Ramazanit i ka gjetur besimtarët myslimanë në një situatë të pazakontë për shkak të koronavirusit. Për shkak
Cana e shpreh përsëri: Duhet të kemi vetëm një Kombëtare Ish kapiteni i Kombwtares Shqiptare, Lorik Cana wshtw shprehur pwrswri se shumw shqiptarw duan qw tw ketw vetwm njw komb
Nga karantina Cana tregon momentet më të veçanta me Kombëtaren Ish-kapiteni legjendar e Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana i karantinuar në qytetin e Romës në një lidhje me "Fan Zone" k
Ish-presidenti i Marseille ndërroi jetë nga koronavirusi, Cana shkruan mesazhin ngushëllues Ish-presidenti i Marsejës, Pape Diouf, u nda nga jeta ditën e djeshme, në moshën 68-vjeçare, pasi u infektua me Koronavi