999 rezultate për

camp

Nuk njeh humbje në "Camp Nou", Zidane: Përtej së gjithash, e merituam fitoren Real Madrid kanë mposhtur Barcelonën 1:3, duke marrë tri pikë të mëdha në ‘El Clasico’. Takimi mbeti nën hijen e deba
Real Madridi i jep leksion Barcelonës në "Camp Nou" (VIDEO) Skuadra e Real Madrid ka arritur që të fitojë ‘El Clasicon’ e luajtur në ‘Camp Nou’, duke mposhtur Barcelonën me rezulta
Nuk po përshtatet në asnjë mënyrë me Barçën, Griezmann shumë afër largimit nga Camp Nou Antoine Griezmann duket se nuk do të qëndrojë te Barcelona më shumë se edhe këtë edicion. Sulmuesi francez iu bashkua
Barcelona tenton të rikthejë Traoren në "Camp Nou" Adama Traore, nën kontratë me Wolves, është duke tërhequr interesimin e shumë skuadrave të mëdha evropiane. Paraqitje
Zhbllokohet sfida në Camp Nou (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Ferencvarosh. Është Messi ai i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë. /albeu.c
Nga pasarela drejt e në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilata (FOTO LAJM) Një sfilatë kërkon shumë punë. Orë ëe gjata përgatitjesh, dieta të rrepta dhe disiplinë. E duket se jo të gjitha modelet
Adele dhe Naomi Campbell "në luftë" për të fituar dashurinë e reperit të njohur (FOTO LAJM) Adele dhe Naomi Campbell kanë nisur një luftë të hapur me njëra-tjetrën për të fituar vëmendjen e reperit Skepta. Burime
Shënohen dy gola të shpejtë në Camp Nou (VIDEO) Ka nisur me spektakël sfida mes Barcelonë dhe Sevillas në Camp Nou. Miqtë shënuan të parët me De Jong por vetëm 2 min
Blerja e re e Barcelonës turpërohet në Camp Nou gjatë prezantimit (VIDEO) Serxhino Dest u prezantua sot si lojtari më i ri i Barcelonës. Pasi foli para kamerave, mbrojtësi i’u drejtua fushës
ZYRTARE/ Barcelona transferon mbrojtësin Sergino Dest Barcelona ka konfirmuar transferimin e Sergino Dest nga Ajax. Futbollisti 19 vjeçar vjen te Barcelona nga Ajax, për t
Arrihet marrëveshja, mbrojtësi i Man.City pritet të mbërrijë në "Camp Nou" Eric Garcia do të transferohet te Barcelona. Barcelona raportohet të ketë arritur marrëveshje me skuadrën e Mancheste
Vidal zbarkon në Itali, ja kur i kryen testet mjekësore te Interi (VIDEO) Arturo Vidal pritet të jetë futbollist i ri i Interit. Kiliani tashmë ka arritur në qytetin e Milanos, bën të ditur g
Coutinho: Më mungoi Camp Nou, rikthehem fuqishëm Philippe Coutinho u rikthye me Barcelonën ditën e djeshme në trofeun Joan Gamper përballë Elche. Braziliani u shpall
Një tjetër lajm i mirë për Barcelonën, Depay drejt "Camp Nou" E premtja e 4 gushtit do të hyjë në histori, jo vetëm për Barcelonën për për gjithë futbollin botëror. Lionel Messi k
I frikshëm, formacioni i mundshëm i Barcelonës për sezonin e ri (FOTO LAJM) Barcelona do ta nisë sezonin e ri pa Messin i cili ka kërkuar largimin nga Camp Nou. Ardhja e Ronald Koeman në krye t
Përshkallëzojnë protestat e tifozëve të Barcelonës Tifozët e Barcelonës përshkallëzuan protestat pas zërave për largimin e Lionel Mesit nga klubi blaugrana teksa sulmuan d
Tension në Camp Nou, tifozët në revoltë kundër Bartomeut çajnë rrethimin e stadiumit (VIDEO) Një mbrëmje e nxehtë në Barcelonë, ku një grup tifozësh u kthyen për t'u mbledhur para stadiumit Camp Nou për të demonst
Mes situatës kaotike, Bartomeu prezanton talentin Francisco Trincao u prezantua sot si lojtar i ri i Barcelonës dhe natyrisht se nuk mundi t’iu shmangej pyetjeve për Lion
Tifozët e Barcelonës nuk përmbahen, hyjnë në "Camp Nou" dhe duan kokën e Bartomeut (VIDEO) Tifozët e Barcelonës kërkojnë dorëheqjen e Bartomeut. Reagimi i popullit të Barcelonës shpërthen në mbrëmje pas lajmi
Coutinho mund të rikthehet në "Camp Nou", Koeman ka besim te braziliani Philippe Coutinho mund të qëndrojë te Barcelona në sezonin e ri. Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman beson se e