999 rezultate për

cameron

Tentoi të vriste veten dhe u shpërfytyrua, ky person sot të habit me pamjen e tij Ai është një nga rastet më përfekte të transplanteve të fytyrës dhe për këtë është bërë viral në rrjet dhe në mediat e g
Cameron Diaz del në pension Ajo është një nga aktoret më të famshme të Hollivudit, me filma si "Charlie’s Angels", "Shrek" dhe "There’s Something Ab
Berberi kosovar qeth i ish-kryeministrin e Britanisë, David Cameron Ish-kryeministri i Britanisë së Madhe, David Cameron, ka zgjedhur berberin kosovar, Valon Sadiku për t’ ia qethur flokët
Nga kryeministër në një të papunë, ky është rasti i David Cameron David Cameron, ish-kryeministri i Britanisë, tani është parë të shëtisë lirshëm në Disneyland Paris, raporton The Mirror
Thaçi nuk do të ketë shansin të takohet me kryeministrin kanadez Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, do të bëjë një paraqitje publike të mërkurën në një forum jo të zakonshëm për një kr
Pas 300 vitesh, shkrin copa e fundit e borës në Angli (FOTO LAJM) Kjo copë dëborë e cila momentalisht është e fundit në Britani, po shkrin ngadalë. Britania do të humbë copën e saj
Kasollja e re e ish-kryeministrit britanik (FOTO LAJM) Ish-kryeministri britanik David Cameron ka në plan të shkruajë një libër dhe për këtë i duhet një vend i qetë. Ai ka
David Cameron kandidon si sekretar i Përgjithshëm i NATO-s? Disa raportime nga mediet ndërkombëtare, e kanë konsideruar David Camerun si kandidat për rolin e Sekretarit të Përgjith
Prapaskenat e Brexit, Cameron "u la në baltë" nga Theresa May Një libër i drejtorit të Komunikimeve në zyrën e ish-kryeministrit britanik, David Cameron, dëshmon lidhur me prapaskena
Cameron akuzohet si përgjegjësi për fuqizimin e ISIS Rënia e përgjakshme e Libisë, e cila shkaktoi krizë të refugjatëve dhe të ndihmuar rritjen e Shtetit Islamik, janë vënë
Britani/ David Cameron dorëzon mandatin e deputetit Ish-kryeministri David Cameron ka dhënë dorëheqje nga pozita e deputetit, me efekt të menjëhershëm. Cameron, i cili k
Ja çfarë jete bën David Cameron pas lënies së postit (FOTO LAJM) David Cameron ishte njeriu më i fuqishëm në Britaninë e Madhe, deri përpara referendumit të 23 Qershorit, kur britanikët
Cameron drejton takimin e fundit qeveritar David Cameron ka drejtuar takimin e fundit të qeverisë, teksa kamionët kanë filluar largimin e gjërave personale nga “10
Ja kush është pasardhësja e David Cameron David Cameron do t’i paraqesë sot dorëheqjen Mbretëreshës në Buckingham Palace, e më pas do t’i lerë stafetën Ministres
Theresa May drejt Kryeministrisë, Cameron ikën të mërkurën Britania e Madhe tashmë e ka kryeministrin e ri. Në një prononcim për median, David Cameron tha se Theresa May do të jet
Zyrtare/ Theresa May, kryeministrja e re e Britanisë së Madhe Pas dorëheqjes së David Cameron, Theresa May do të jetë kryeministrja e re e Britanisë së Madhe. Në një komunikatë për m
Cameron në Bruksel, takohet me udhëheqësit e BE-së Pritet që ditën e sotme David Cameron të takohet me liderët e Bashkimit Evropian për herë të parë që pas votës britanike
Johnson nuk humbet kohë, përgatitet për kryeministër Ish-kryebashkiaku i Londrës, Boris Johnson nuk humbet kohë, ka kaluar vetëm pak kohë nga dorëheqja e kryeministrit David
Kush do ta zëvendësojë Cameron? Dalja e Britanisë së Madhe nga BE-ja ka sjellë dhe dorëheqjen e kryeministrit, David Cameron. Pas dorëheqjes së Cameron,
Momenti kur Cameron jep dorëheqjen (VIDEO) Kryeministri i Britanisë David Camerun, pas rezultateve të referendumit i cili e nxori jashtë Britaninë nga BE, i dha fu