999 rezultate për

camavinga

"Jam i lumtur që e refuzova Real Madridin", befason ylli francez Ylli i Francës, Eduaro Camavinga, thekson se ai ndihet i lumtur që ka refuzuar ofertën për t’iu bashkuar Real Madridit,
Camavinga vazhdon të jetë i lidhur me Realin edhe pse ende ska ofertë Ylli i skuadrës së Rennes, Camavinga, po tërheq vëmendje të madhe nga skuadra e Real Madrid, dhe thuhet se ai do të komp
Rennes i "pret krahët" Realit, Camavinga nuk shitet Eduardo Camavinga është lojtari që kërkohet me ngulm nga skuadra e Real Madrid, para se merkatoja e verës të hapet. M