999 rezultate për

camara

Cardiff turpëron Chelsea-n (VIDEO) Cardiff-Chelsea, ndeshje vlefshme për javën e 32-të të Premier League, është zhbllokuar në minutën e parë të pjesës së d
Dhunohen dy lojtarët e Besëlidhjes, policia procedon dy persona Një ngjarje e rëndë ndodhi në qytetin e Lezhës, ku pre e dhunë ishin dy futbollistët afrikanë të Besëlidhjes, Isac Camar
Partizani merr në provë një sulmues nga Guinea Merkatoja e janarit tek ekipi i Partizanit është një prioritet i madh pasi shumë zhvillime kanë ndodhur kohët e fundit.
Ndalet PSG (VIDEO) Paris St. Germain është ndalur në barazim 1-1 me Stade Rennais në javën e pestë te kampionatit francez. Parisi kaloi
Ibra-shokut të skuadrës: Në TV je edhe më i shpifur (VIDEO) Paris Saint Germain është në krye të Ligue I dhe kjo ka bërë që edhe atmosfera në skuadër të jetë shumë e mirë. Këtë gjë