999 rezultate për

camaj

Reagon ashpër Rama: Akuza për Martin Camajn agjent, shpifje! "Shpifja, gënjeshtra, demaskimi plus për faktin se prirja kombëtare për të besuar të keqen, shpifjen, në një moment të c
"Dy akuzat në '80 për motrën dhe takimin me Camajn', rrëfimi i ish-kryehetuesit për Kadarenë Sot, të gjitha faktet janë të mjaftueshme për të vërtetuar se shkrimtari Ismail Kadare ka qenë nën ndjekjen e Sigurimit
Gjekmarkaj: Auroni u bën dëm Camajt e Koliqit sa ç'i leh qeni hënës Nga AGRON GJEKMARKAJ Prej dy ditësh, shumë miq të mi, disa të habitun e të tjerë të çmeritun, me shkruajnë: “A
Koliqi dhe Camaj spiun të UDB-së dhe CIA-s? Kristo i kthehet Tares: Ne mbetemi xhuxha para tyre Vijon debati i shkaktuar nga Auron Tare, lidhur me dy shkrimtarët Ernest Koliqi dhe Martin Camaj, që sipas tij ishin të
Shefi i Policisë së Fushë Arrëzit i kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit, Martin Camaj (VIEDO) Pas publikimit të historisë së Adriana Berisha në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, shefi i Policisë së Fushë Arrëzit
Tika Camaj kënaq fansat, del me bikini (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më sexy shqiptare dhe të njohura ndërkombëtarisht. Tika Camaj është një prej modeleve të Vi
Ëngjëll i Victoria Secret, kjo është modelja shqiptare më e bukur në planet (FOTO LAJM) Tika Camaj është ndër femrat më të lakmuara shqiptare. Një bukuri e veçantë e cila ka “pushtuar” pasarelat e ndrysh
U dënua për prostitucion, mbesa e Martin Camaj rrëfen bisedën me Ramën para largimit në Gjermani Vera Camaj, mbesa e Martin Camajt, e cila rreth 1 vit më parë la qelinë e burgut pas dënimit për shfrytëzim prostitucion
U dënua për prostitucion, rrëfehet pas daljes nga burgu mbesa e Martin Camajt Vetëm para dy muajsh Vera Camaj, mbesa e Martin Camajt la qelinë e burgut 325 në kryeqytet. Në një intervistë për ‘G
Albanian bus crash in Montenegro, 1 dead and many others injured At least one person died and several others were wounded in a buss accident that happened yesterday evening. 57 Albanian
Ja lista me 31 të plagosurit në Mal të Zi Referuar aksidentit të djeshëm ku një autobus me 57 shqiptarë doli nga rruga duke u rrëzuar dhe si pasojë mbeti e vdekur
Hiqen 101 mijë emra nga listat e votuesve Deri më tani nga listat e votuesve janë fshirë 101 mijë emra. Nga këta, 77 mijë e 100 persona kanë vdekur, ndërsa 24
Kosova ka 90 mijë votues më pak Kosova ka 30 mijë votues më pak se në zgjedhjet e fundit lokale të 3 nëntorit 2013 dhe 90 mijë më pak nga zgjedhjet e pa
Ministria e Brendshme pezullon tre zyrtarë Ministria e Punëve të Brendshme ka marrë vendim për shkarkimin nga pozita e Këshilltarit Politik të MPB-së, Sedat Gashi
U regjstruan si shtetas të Kosovës, riatdhesim për azilkërkuesit e rremë Mijëra persona po humbin lejeqëndrimin dhe shtetësinë në vendet e ndryshme të Bashkimit Evropian për shkak të deklarimit
Kosova me një regjistër civil të sigurtë Kosova ka krijuar një regjistër civil të sigurt, të digjitalizuar dhe në harmoni me standardet e BE-së. Blerim Camaj kry