999 rezultate për

calvin

Nga Rihana te Beyonce, ja sherret e bujshme të Rita Orës Rita Ora së fundi nisi një hetim për të zbuluar se kush e spiunoi për festën e ditëlindjes së 30-të gjatë pandemisë.
Dua Lipa sërish fiton çmim Dua Lipa ka fituar çmimin e parë sonte në Brit Awards. Dua Lipa ka fituar çmimin për këngën më të mirë për këngën One K
Parfumi i Calvin Klein eliminon tigrin vrastar në Indi (FOTO LAJM) India njihet si një vend ku ka shumë fmailje tigrash, madje jetojnë fare pranë zonave të banuara. Së fundmi raportoh
Shënoi hat-trick, Kane pyetet nga TV: Do të doja Dua Lipën Sulmuesi i Kombëtares së Anglisë, Harry Kane ka shënuar hat-trick në ndeshjen e sotme kundër Panamasë. Një televizio
Aksidentohet Calvin Harris dhe partnerja e tij Dj i famshëm i cili po korr mjaft sukses me hitin e tij në bashkëpunim me Dua Lipa-n, “One Kiss”, është përfshirë në një
Po flirtonte me Dua Lipën? DJ i famshëm pushime me një femër tjetër (FOTO LAJM) Gjatë “BRIT Awards” u përfol se Dua Lipa u shoqërua me DJ-in e famshëm, me të cilin u dallua edhe në festën pas eventit.
Dua Lipa dhe Calvin Harris po nisin një romancë? DJ i njohur me fame botërore Calvin Harris dhe këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa duket se pas flirtit që patën n
Ky 17 vjeçar nxjerr gjak në vend të lotëve (VIDEO) 17-vjeçari Calvino Inman është një ndër rastet me të rralla në botë ku njeriu qan dhe nxjerr gjak nga sytë dhe jo lot.
Calvin Harris refuzohet nga .... Nëse mendoni se Calvin Harris nuk e refuzojnë femrat, këtu gaboheni. DJ i famshëm duket se është vënë në lojë nga shumë
Nicole Scherzinger: Qesharake lidhja me Calvin Harris Nicole Scherzinger ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet se mes saj dhe Calvin Harris ka një romancë, pasi kohë më par
Taylor Swift, nostalgji për Calvin Harris Taylor Swift çdo ditë e më shumë përflitet për romancat e shumta të saja, sesa për projektet. Duket se këngëtarja nuk e
Calvin Harris me një këngë për Taylor Swift? Calvin Harris dhe Taylor Swift janë padyshim dy emrat më të lakuar në botën e show bizzit, kjo edhe për shkak të romancë
Jennifer Lopez në një lidhje të fshehtë me Calvin Harris? Pak ditë më parë, mediat e huaja shkruanin se Calvin Harris i ishte rikthyer një dashurie të vjetër. Por duket se edhe k
Calvin Harris në krahët e dashurisë së vjetër Calvin Harris duket se i është rikthyer dashurisë së tij të vjetër, teksa është parë në shoqërinë e një modeleje, të cil
Harris shuan heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Swift Padiskutim që një ndër çiftet më të komentuar të show bizit kanë qënë Calvin Harris dhe Taylor Swift. Ndonëse ata kanë m
Calvin Harris në krahët e një aktoreje Pas disa romancave kalimtare, Calvin Harris duket se ka nisur një lidhje serioze. 32 vjeçari është fotografuar teksa ect
Dalin të vërtetat, Taylor Swift e ka tradhëtuar Calvin Harris Pak më herët u raportua se Calvin Harris do të bënte një këngë referuar tradhëtisë së Taylor Swift dhe duket se zërat që
Romancë mes Calvin Harris dhe Nicole Scherzinger? Calvin Harris çdo ditë e më shumë po shihet në krahë të partnereve të reja pas ndarjes me Taylor Swift, por ai është fot
Calvin Harris hakmerret ndaj Taylor Swift Calvin Harris pritet që të publikojë një këngë e cila do të tregojë detaje rreth ndarjes së tij me Taylor Swift. 32-v
Calvin Harris hedh grepin tek Selena Gomez? Çdo ditë e më shumë mediat rozë po meren me romancat e reja të Calvin Harris, ku pasi u fotografua me shumë bukuroshe, a