999 rezultate për

calvert-lewin

80 milion pound për sulmuesin 23-vjeçar që ka shënuar 28 gola në 117 ndeshje Dominic Calvert-Lewin është lojtari i momentit tek Everton, që prej ardhjes së Anccellotit në krye të klubi ai ka shkëlq
Formacionet zyrtare: Everton-Liverpool, "The Reds" duan fitoren për t'u afruar me titullin Në Goodison Park zhvillohet derbi i qytetit ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit. Redsat do ta kërkojnë fitoren, në mën
Formacionet zyrtare: Everton - Manchester City Everton dhe Manchester City do të përballen me njëra-tjetrën sot në "Goodison Park". Vendasit duan me patjetër fitor