999 rezultate për

cala

Grabitën 4.6 milion euro në Rinas, shtyhet procesi ndaj 7 të akuzuarve Gjykata e Posaçme ka shytyrë procesin ndaj 7 të akuzuarve për grabitjen e Rinasit, ngjarje e ndodhur, më 9 prill të viti
Calabria dëshiron të rinovojë kontratën me Milanin Mbrojtësi i AC Milanit, Davide Calabria dëshiron të rinovojë kontratën më shumë se qershori i vitit 2022. Lojtarit i
I tregoi gishtin e mesin kundërshtarëve, çfarë rrezikon Calabria? Gishti i mesit i ngritur drejt qiellit në fund të derbit, kur lojtarët e Milanit po përqafoheshin për të festuar fitoren
Rama publikon videon: Nuk janë 15 kushte për hapjen e negociatave! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në Facebook një video, ku flet Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Gen
I vranë vëllanë, Murataj flet nga burgu: Kush është Klement Çala Aleksandër Murataj, vëllai i të ndjerit Admir Murataj, i arrestuar për grabitjen e vitit 2017 në rrugën e Rinasit, ka fo
Ndryshimi drastik, vëllezërit Çala nuk njihen që pas grabitjes së bujshme në Rinas Ditën e djeshme bëri jo pak bujë arrestimi i vëllezërve Çala, të akuzuar për grabitjen e 4.6 milion eurove në Rinas një
Supergrabitja në Rinas, Rama publikon momentin e arrestimit të vëllezërve Çala (VIDEO) Ditën e djeshme 300 efektivë policie e forca të RENEA-s mundën të arrestonin dy vëllezërit Çala të akuzuar për supergrab
Grabitja e bujshme e Rinasit, dalin pamjet nga momenti i arrestimit të vëllezërve Çala (VIDEO) Janë zbardhur pamjet nga arrestimi i vëllezërve Klement dhe Eldi Çala, të akuzuar për grabitjen e bujshme të blindave me
Grabitën 4.6 milion euro për 2 minuta në Rinas, kush janë vëllezërit Çala që "thyen" edhe Bankën në Greqi Ditën e sotme policia ka kapur në një megaoperacion dy vëllezërit Cela. Në mision, kanë marrë pjesë 300 forca policie
Kapja e vëllezërve Çala, Sandër Lleshaj ka një mesazh të fortë për krimin Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për arrestimin e dy vëllezërve Klement dhe Eldi Çala të akuzuar për supe
Të fshehur brenda një banese me qira, vëllezërve Çala iu sekuestrohet shuma e majme 300 forca të RENEAS dhe efektivë policie kanë bërë të mundur arrestimin e vëllezërve Klement dhe Eldi Çala të akuzuar pë
Chelsea dhe Liverpool në "luftë" për skautin që solli në Madrid, Vinicius dhe Valverde Chelsea dhe Liverpool janw garw tashmw jo mw pwr njw futbollist por pwr skautin e Real Madridit, Juni Calafat. Trajne
Berlusconi kundër prishjes së "San Siros": Është "La Scala" e futbollit Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi i cili me "kuqezinjtë" ka përjetuar emocione të mëdha në stadiumin mitik, "S
U gjet në gjumë i vdekur, futbollistit shqiptar nesër i jepet lamtumira (FOTO LAJM) Neser familja dhe miqte i japin lamtumiren e fundit ish-futbollistit shqiptar, 24-vjecar, Aldi Cala, u gjet i pajete ne
Shefja e ONM: Deri tani 113 prokurorë e gjykatës të korruptuar 8 Gusht 2019 Në Shqipëri, proçesi i rivlerësimit të prokurorëve dhe gjyqtarëve, si pjesë e reformës në drejtësi ka marrë shumë vëmend
Policia: 10 mijë euro kush tregon vendndodhjen e grabitësve të Rinasit Në 9 prill të këtij viti(2019) janë vjedhur me armë një sasi e kosiderueshme vlerash monetare në aeroportin e Rinasit dh
Ramës i ndodh e papritura, komisionerët e PS braktisin zgjedhjet Një incident jo si gjithë të tjerët e regjistruar në prag zgjedhjet e 30 qershorit vjen nga Gramshi. Komisionerët e P
Gabimi trashanik i bashkëshortes solli zbulimin e Çalës në grabitje Supergrabitja e Rinasit ka mbetur ende e pazbardhur plotësisht, kjo për shkak se paratë ende nuk janë gjetur, por edhe p
Pak para grabitjes, Admir Murataj në vilën e tij edhe pse ishte në kërkim (FOTO LAJM) Admir Murataj dhe Klement Çala ishin në këkrim ndërkombëtar nga Greqia prej vitit 2013 por kjo nuk i pengoi qe pas grabi
DËSHMIA/ Klement Çala dhe Admir Murataj fqinj te "Liqeni i Thatë" Megjithëse në kërkim për grabitjen e mëparshme në Rinas, Admir Murataj, i cili thirrej ndryshe edhe "daja", bënte një je