999 rezultate për

cakuli

Vjollca Hoxha dedikim Filip Çakulit për 15-vjetorin e “Fiks Fare” (FOTO LAJM) Emisioni satiro-investigativ “Fiks fare”, dje ka festuar 15-vjetorin e ekzistencës së tij. Stafi i këtij emisioni k
Filip Çakuli tregon se si e mashtruan Berishën me "qytetarin dixhital" Ish-kryeministri Sali Berisha pak ditë më parë akuzoi emisionin “Fiks Fare” se i vuri 10 mijë euro “gjobë” drejtoreshës
Çakuli i kthen përgjigje Berishës: Qytetari dixhital jam unë, ty të censuron edhe RD “Drejtoresha e shkollës së mesme të Fushë-Krujës u filmua nga ‘Fiks’-i duke marrë 300 euro, por ‘Fiks’-i nuk e nxori fil
RRËFEHET FILIP ÇAKULI/ Ja barcaletat për Ramën dhe Tanin e Top-it Drejtori i “Fiks Fare” Filip Çakuli pati një rrëfim plot humor në emisionin e Ermal Mamaqit mbrëmë, ka treguar disa deta
Rama e Meta bashkohen në ditëlindjen e Filip Çakulit (FOTO) Pas tensioneve të shumta PS-LSI është dashur ditëlindja e drejtorit të emisionit investigativ "Fiks Fare" në “Top Channe
Hana Cakuli bëhet nuse, ja fotot e dasmës (FOTO LAJM) Pas një viti fejesë, këngëtarja Hana Cakuli është martuar. Këngëtarja e cila jeton në Gjermani i ka dhënë fund beqarisë,
Hana Cakuli së shpejti nuse (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Hana Cakuli, do të martohet në fund të këtij muaji. Prej shumë kohësh ajo është
Sot martohet djali i Filip Çakulit Sot është një ditë shumë e veçantë për Filip Çakulin, pasi do i martohet djali. Zhani Çakuli, djali i drejtuesit të emis
Cakuli: Muzika është mbi gjithçka Thjeshtësia dhe origjinaliteti i saj e kanë bërë njërën ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës.Është Hana Cakuli, kë
Hana Cakuli kësaj radhe “vetë e 2-ta” Këngëtarja shqiptare nga Mali i zi, e cila kohëve të fundit është shfaqur edhe si moderatore, ka njoftuar se së shpejti