999 rezultate për

cakran

Kishin mbjellë kanabis në fshat, arrestohen dy persona në Krujë Pas 2 shtetasve të arrestuar në Krujë për kultivim të bimëve narkotike. Edhe Policia e Fierit ka zbuluar edhe 2 raste
Dhunohet dhe kërcënohet me jetë avokati i Mihal Kokëdhimës Avokati Kujtim Cakrani ëstë dhunuar mëngjesin e sotëm, pranë zyrës së avokatisë në Vlorë ku dy persona e kanë sharë dhe
"Pushoni ia q*fsha robt", flet gazetarja Marsela Topi: E kisha me njerëzit e avokatit, më acaruan (VIDEO) Gaztetarja Marsela Topi ka reaguar pas videos ku u shfaq duke sharë në studio, lajm i cili bëri gjithë xhiron e portalev
Operacioni antidrogë në Fier: Arrestohen 7 persona mes tyre dy policë Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në bashkëpunim me Policinë e Shtetit kanë arrestuar 2 punonjës policie dhe
Kush është bjondia bukuroshe e cila zëvëndëson Finon në Kuvend (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë zyrtare kandidimi i Bashkim Finos për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit. Si rrjedhojë, F
Kishte ndërtuar pa leje, arrestohet fieraku dhe specialisti i policisë Policia ka arrestuar një banor në fshatin Cakran të Fierit për një ndërtim pa leje që kryente në shtëpinë e tij, por pre
Demokrati shkëmbeu batuta me Ramën, reagon Basha: Trafikant i hashashit në Fier Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ishte në Fier ku shpërndau legalizimet për banorët e zonës. Gjatë takimit me ba
Policia parandalon ekzekutimin e dy personave, në pranga 26 vjeçari Blutë e Fierit kanë parandaluar një vrasje të dy personave në Cakran, duke vënë në pranga një 26-vjeçar. Sapo janë njoft
Transportonin 1 kg drogë “çokollatë” drejt Greqisë, 4 në pranga Goditet një grup kriminal i trafikut ndërkombëtar të narkotikëve. Policia e Fierit në bashkëpunim dhe me Prokurorinë per
4 të plagosur në aksin Fier-Cakran Katër të plagosur, një në gjëndje më të rëndë shëndetësore është bilanci i një aksidenti të shënuar pasditen e sotme në
SHSSH kallëzon 54 shkelës në Prokurorinë e Fierit Në vijim të procesit të auditimit të skemës së pagesave të personave me aftësi të kufizuar, Shërbimi Social Shtetëror i
Asistenca për PAK, ministria padit antarët e komisionit mjeko-ligjor në Fier Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë ka kallëzuar në Prokurorinë e Fierit anëtarët e komisionit mjeko-ligjor të spi
Përfitoi pasuri nga aktiviteti kriminal, sekuestrohen 650 mijë euro asete Policia e Shtetit në bashkëpunim me Policinë e Fierit ka sekuestruar pronat dhe llogaritë bankare të shtetases Teferi Nu
Berisha inaguron fillimin e punës në Cakran (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit Sali Berisha ka inaguruar fillimin e punimeve në rrugën qe lidh 13 fshatra te komunës Cakran me qy