999 rezultate për

cakaj

Mirela Milori sikletos Gent Cakajn: Mos më bëj të nxjerr arsenalin tim Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka nisur këtë të mërkurë një ofensivë të vërtetë nëpër televizionet shqiptare, p
E bujshme! Gent Cakaj dhëndri i Edi Ramës, nis bashkjetesën me vajzën e Lindës? Prej disa kohësh është duke u përfolur se Gent Cakaj, i deleguar në postimin e Ministrit të Jashtëm nga kryeminstri Edi
Ministri shqiptar shkarkon Rrahim Pacollin nga detyra e konsullit Gjatë ditës së sotme, mediat kanë bërë të ditur se Ministri për Evropën në Qeverinë e Shqipërisë, Gent Cakaj, e ka shkar
Cakaj bie tavolinës me grusht: Hesht! Po flas unë këtu Ministri i deleguar i Jashtëm, Gent Cakaj ka humbur qetësinë përballë gazetarëve të politikës të mediave kryesore televi
Cakaj përplaset me Daçiç, shkak çështja e Kosovës Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj, përplaset me homologun e tij serb Ivica Daçiç janë përplasur në Ministerial
Cakaj përplaset me Façiçin në Varshavë: Për shkakun tënd kam 28 vite emigrant Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj dhe homologu i tij serb Ivica Daçiç janë përplasur në Ministerialin e Varsha
Bllokohen 350 pasaporta diplomatike, Cakaj: Në kundërshtim me ligjin Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme në detyrë, Gent Cakaj ka deklaruar se janë 350 pasaporta diplomatike të cila mb
Një ekselent është thjesht një student: Diplomatët reagojnë ndaj Cakajt Ppër Këshillin e Ambasadorëve, një student ekselent është thjesht një student dhe ai nuk ka përvojën e duhur në diplomac
Cakaj i "zhveshi" nga targat diplomatike, kush janë biznesmenët e fuqishëm të Shqipërisë Ministri i Jashtëm i deleguar Gent Cakaj i ka hequr targat diplomatike të paktën rreth 38 "Konsujve të Nderit në Shqipë
Cakaj i heq targat "CD" konsujve të nderit në Shqipëri Në një dalje për mediet paraditen e kësaj të hëne, ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj u bëri thirrje disa prej kon
Nga vajza e Zhejit te vëllai i Çanit dhe djali i Zogajt. Familjarët e vip-ave që u shkarkuan nga Cakaj Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj ka marrë vendimin për të bërë disa ndryshime në sektorin që mbulon. Fillimisht
Cakaj nuk ndalet, shkarkon edhe dy diplomatë Pas lajmit të dhënë dje nga ministri në detyrë i për Europën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, për shkarkimin dhe transfer
Rudina Hajdari debat me Gent Cakajn: Pse shkarkove 20 diplomatët Ditën e sotme në Komisionin e Integrimit ministri i jashtëm në detyrë Gent Cakaj tregoi arsyet e largimit të 20 punonjës
Cakaj nis pastrimin, shkarkon mbi 20 diplomatë Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj njoftoi sot se mbi 20 punonjës të shërbimit diplomatik janë shkarkuar dhe transf
Rama shkarkon Ylli Dylgjerin pasi bëri vjershë për Gent Cakajn Ylli Dylgjeri, Drejtor në Agjencinë e Trajtimit të Konceisioneve dhe PPP-ve është shkarkuar nga detyra me urdhër të Edi
Ministri gjeni i Ramës bën gafën e radhës (VIDEO) Ministri shumë i lexuar i Ramës duket se ndonjëherë harron dhe bën gafa që bëjnë xhiron në rrjet. Kështu këtë herë Mi
Akuza: Gent Cakaj, lidhje me qarqet ruse dhe serbe Ish-deputetit i PD Ervin Salianji ka akuzuar publikisht Gent Cakajn se ka lidhje me qarqet ruse dhe serbe. Në një dek
Pse Kosova ka dy ministra të Jashtëm? Daçiç thumbon Cakajn, por ky e bën të pendohet Gent Cakaj ka pasur dje takimin e parë si Ministër i Jashtëm i Shqipërisë. Ai mori pjesë në Samitin e Ministrave të Jash
I bëri të gjithë merak, del CV-ja e gjeniut Gent Cakaj Ka dalë më në fund CV-ja e zv.ministrit të Jashtëm Gent Cakaj, të cilin Rama e prezantoi si një gjeni që Shqipëria duhet
Ish-ministri i Jashtëm për Cakajn: Tregoi që është i paaftë Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj e ka konsiferuar Gent Cakajn si të paaftë për të mbajtur detyrën e Ministrit të J