999 rezultate për

caicedo

Formacionet zyrtare: Lazio-Roma Do të luhet duke filluar nga ora 20:45, ndeshja derbi mes Lacios dhe Romës. Të dyja skuadrat futen në fushë me objekt
Gazetari i Sky Sport "thumbon" Taren dhe Inzaghin: Muriqi titullar përpara Caicedo? Vedat Muriqi deri tani nuk ka treguar asgjë te Lazio, të paktën për të justifikuar sadopak atë investim të madh prej 18
"Dramë" në Olimpico, Lazio barazon në shtesë (VIDEO) Lazio ka barazuar në frymën e fundit ndaj Juvenusit ashtu si në javën e kaluar. Është i njëjti autor, Caicedo. /albeu
Lazio – Juventus, formacionet e mundshme Sot (e diele), Lazio pret Juventusin në shtëpi, përballje e vlefshme për javën e shtatë të Seria A. Vendasit nuk dinë
"Pse u ble? Muriqi më duket si një Caicedo i bardhë", gazetari kritika ndaj sulmuesit dhe drejtuesve Vedat Muriqi erdhi në verë te Lacio pas shumë tratativash. Më pas vuajti për tu bashkuar me ekipin fillimisht për sh
Zhbllokohet sfida, Lazio në avantazh (VIDEO) Lazio ka kaluar në avantazh që në minutën e 5 ndaj Lecces. Një gabim i portierit Gabriel ka bërë që Caicedo të dërgo
"Gjymtohet" Lazio, pas Immobile dhe Caicedo dëmtohet edhe Correa Shkëputja e Juventus nga Lazio sikur nuk ka mjaftuar për romakët, të cilët së fundmi kanë marrë një tjetër lajm të hidhu
Fitore me kosto për Lazion ndaj Torinos, humb dyshen Immobile-Caicedo ndaj Milanit Fitorja me përmbysje ndaj Torinos ishte e rëndësishme për Lazion për të mbajtur hapin e Juventusit, në mënyrë që të shpr
Formacionet zyrtare Lazio-Inter, rikthehet Martinez Lazio dhe Interi takohen në derbin e javës së 24-të në Serie A. Takimi nis në 20:45 dhe zhvillohet në "Stadio Olimpic
Maria Garcia sekreti i formës së Caicedos (FOTO LAJM) Felipe Caicedo duket se ka gjetur formën e tij më të mirë tek Lacio. Ai ka shënuar dy gola në dy ndeshjet e fundit n