999 rezultate për

cagliarit

Roma fiton përballë Cagliarit, "dridhet" Milani (VIDEO) Roma e Ranierit mund të gëzojë. Momentalisht është në Champions League, pasi sapo ka parakaluar Milanin dhe Atalantan, d
Balotelli kërcënon Bonuccin për yllin Kean (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka thënë se Leonardo Bonucci është njeriu me fat që ai nuk ishte aty kur mbrojtësi italian tha se Moise
Thirrje raciste drejt talentit të Juventusit, yjet botërorë i dalin në mbrojtje Paul Pogba, Raheem Sterling dhe Memphis Depay janë në mesin e yjeve që i kanë dalë në mbrojtje sulmuesit të Juventusit,
Juventus kalon në avantazh përballë Cagliarit (VIDEO) Zonja e vjetër ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Cagliari në minutën e 22’ pas një goditje dënimi të harkuar
Juventus për fitore përballë Cagliarit, formacionet zyrtare Zonja e Vjetër vazhdon kryesimin në tabelë me 15 pikë më shumë sevendi i dytë, Napoli, ashtu që do të përpiqet ta ruajë
Tragjike, vdes tifozi i Cagliarit në tribunë gjatë sfidës ndaj Fiorentinës Një ngjare e rëndë ka nodhur djë në mbrëmje gjatë ndeshjes Cagliari-Fiorentina e cila përfundoi 2-1 për vendasit. Një
Spalletti lë sërish Icardin jashtë skuadrës për ndeshjen kundër Cagliarit Mauro Icardi vazhdon të mos ftohet nga Luciano Spalletti. Mauro Icardi vazhdon të mbetet jashtë skuadrës së Interit m
Piatek i pandalshëm, Milan fiton me spektakël ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka mposhtur sonte Cagliarin me rezultatin 3-0 në "San Siro". Rosonerët kaluan në epërsi fal autogolit të shënua
Milan shënon edhe golin e tretë ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Cagliarit në "San Siro". Ai që ka shënuar është sulmuesi polak, Krzysztof P
Milan dyfishon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka dyfishuar rezultatin ndaj Cagliarit në "San Siro". Ai që ka shënuar është mesfushori brazilian, Lucas Paque
Milan kalon në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "San Siro". Është shënuar një autogol nga Luca Ceppitelli në minutën e
3 muaj pa shënuar, çfarë po ndodh me Dybalën? Juventusi u eleminua nga Kupa e Italisë, teksa Atalanta i mposhti 3-0. Ne kete sfide Paulo Dybala ishte një nga më të do
Napoli rrit ofertën për talentin e Cagliarit Nicolo Barella është lojtari më i kërkuar në këtë merkato të janarit. Mesfushori italian duke se do të largohet nga Cagl
Shikoni supergolin e Behramit ndaj Cagliarit (VIDEO) Udinese mori një fitore të rëndësishme ndaj Cagliarit me rezultatin 2-0 në kuadër të xhiros së 19-të në Serie A. Njër
Lazio dyfishon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Lazio ka shënuar golin e dytë ndaj Cagliarit me anë të mbrojtësit Acerbi. Mbrojtësi realizoi lehtësit brenda zonës duke
Napoli fiton në transfertë ndaj Cagliarit (VIDEO) Napoli ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Cagliarit, ndeshje e vlefshme për javën e 16-të në Seri
Fiton ndaj Cagliarit, Juventus nuk ndalet në kampionat (VIDEO) Juventusi ka marrë një fitore të rëndësishme ndaj Cagliarit me rezultatin e përgjithshëm 3-1 në "Allianz Stadium". P
Juventus përsëri në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventus ka kaluar përsëri në epërsi ndaj Cagliarit në "Allianz Stadium". Është një autogol i shënuar nga futbollist
Juventus kalon në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është Paulo Dybala në minutën e
Inter merr 3 pikët e arta ndaj Cagliarit (VIDEO) Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Cagliarit me rezultatin 2-0 në "Giuseppe Meazza". Golat për Z