999 rezultate për

cagliari

Fiorentina-Sassuolo e Napoli-Cagliari, formacionet e mundshme Futbolli nuk ndalet as në këtë të martë që sjell në mbrëmjen dy takimet përmbyllëse të javës së 36 të Serie A, ku impenj
Cagliari 1-3 Destro, Roma -5 nga Juve (VIDEO) Roma e çon në -5 pikë diferencën me Juventusin kryesues. Djemtë e Rudi Garcias kanë arritur një fitore bindëse në "Sant
Cagliari mposht Udinesen, shënon Ibraimi (VIDEO) Sinjale të qarta nga Cagliari në rrugën drejt daljes nga kriza dhe e bën këtë duke grushtuar fort Udinesen me një festiv
Cagliari, Cellino i bën një super-ofertë Gallianit Binomi mes Barbara Berlusconit dhe Adriano Gallianit te Milan mund të përfundojë së shpejti. Administratori aktual i kuq
Massimo Moratti blen Cagliarin? Tifozëve të Interit mund të mos u vijë mirë, por Massimo Moratti po mendon të blejë Cagliarin. Zërat që qarkullonin para
Milani përmbys Cagliarin, Crudeli studion (VIDEO) E pamë në mesjavë se sa i mërzitur dhe i irrituar ishte nga eleminimi i Milanit në Kupë përballë Udineses, por për ti ri
Nainggolan rrëfen sherrin me tifozët e Milanit (FOTO LAJM) Një episod i pakëndshëm i ka prishur lumturinë e ditës Radja Nainggolan që kthehej nga Verona, ku Roma fitoi 1-3. Mesfus
Cagliari-Milan, gjesti i shëmtuar i Balotellit Gol dhe gjest i shëmtuar: ditën e djeshme, kur Milani shijoi fitoren në transfertë, Mario Balotelli ka qënë një prej pro
Milani "çmendet", Interi zhgënjen (VIDEO) Fitore e çmendur për Milanin e Seedorf. Kuqezinjtë kanë fituar 1-2 në Sardegna përballë Cagliarit me gola të Mario Balot
Formacionet e Verona-Roma, Cagliari-Milan e Inter-Catania Pas Napolit dhe Juventus që hapën siparin e javës së 21 të Serie A me dy barazime (1-1) sot i vjen rradha të mëdhajave t
Napoli "ngec" në Cagliari (VIDEO) Napoli humb një mundësi për të marrë një tre pikësh me vlerë përballë Cagliarit në sfidën e javës së 17-të të Serisë A.
Çfarë po ndodh me Romën?! Ndalet nga Cagliari Roma dhe Cagliari kanë ndarë nga një pikë në ndeshjen përmbyllse të javës së 13. Ndeshja përfundoi 0-0. Kryeqytetasit
Milan, dopio-goditje nga Cagliari (FOTO LAJM) Emri i tij u përmend shumë nga tifozët kuqezinj gjatë merkatos së verës, kur drejtuesit e Milan menduan më shumë për sul
Inter i "shkel syrin" dy lojtarëve të Cagliarit (FOTO LAJM) Cagliari-Inter nuk do të jetë vetëm një ndeshje për javën e gjashtë të Serie A por edhe një dritare e mirë për merkaton
Serie A, Fiore barazon dhe humb kreun (VIDEO) Fiorentina kishte mundësinë më të mirë për t'iu bashkuar Napolit në krye të klasifikimit të Serie A por pas barazimit që
Napoli godet sërish: Vjen Davide Astori Napoli godet sërish: Davide Astori, mbrojtësi i Cagliarit dhe Kombëtares italiane, i kërkuar me ngulm edhe nga Milan, do
Juventus bën tentativen e parë për blerjen e Ibarbos Juventus ben tentativen e pare per te blere Ibarbon nga Cagliari. Juventus duket se ka ofruar per kuqeblute nje shume pr
Edhe Cagliari në gjurmët e Ujkanit Nuk ka ditë që emri i Samir Ujkanit të mos përmendet në mediat italiane. Portieri i Kombëtares shqiptare, i rikthyer teo
Sakrifikohet Handanoviç, Inter shopping te Cagliari (FOTO LAJM) Inter bën shopping te Cagliari. Gjatë takimit të ditëve të shkuara për të folur rreth Nainggolan, Marco Branca dhe presi
Allegri ka ende "këmbë të mira" (VIDEO) Massimiliano Allegri tregon se ka ende "këmbë të mira". Trajneri 45-vjeçar i Milan sfidon portierin e ri brazilian Gabri