999 rezultate për

cagliari

Interi shokohet edhe nga Cagliari, e tradhton sërish Icardi (VIDEO) Interi bën një tjetër ndalesë në kampionat. Zikaltrit kanë pësuar humbjen e dytë radhazi, por këtë herë dukshëm më infer
De Boer nuk toleron rezultat tjetër veç fitores me Cagliarin Interi ka vështirësi ndaj skuadrave të vogla. E ka mëse të qartë këtë trajneri i zikaltërve Frank De Boer, por holandezi
Allegri me një skemë të re, ja si pritet të luajë Juvja (FOTO) Pas humbjes ndaj Interit, trajneri Massimiliano Allegri është i tërbuar me lojtarët e tij që nuk dhanë asgjë në "San Sir
Inter i Manajt shkatërron Cagliarin (VIDEO) Interistët po përjetojnë një formë të shkëlqyer këtë sezon. Inter e ka mposhtur me rezultatin e thellë 3:0 ekipin e C
Juventus me ekipin e dytë, barazon me Cagliarin (VIDEO) Juventus nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim 1:1 me Cagliarin. Kjo ndeshje nuk ka patur kaq shumë rëndësi
A do të luajë Pogba kundër Realit? Përgjigjet Allegri Paul Pogba do të jetë në fushë nesër kundër Cagliarit, por edhe për ndeshjen e e madhe kundër Real Madrid të mërkurën. K
Milani iu rikthehet fitoreve, mposht Cagliarin (VIDEO) Milani iu është rikthyer fitoreve. Skuadra nga Milano ka arritur të mposhtë me rezultat 3:1 Cagliarin. Vendimtar për
Milan-Cagliari, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas një sërë rezultatesh negative Milani do të kërkojë sot në mbrëmje rikthimin te fitorja kur në "San Siro" do të gjejë
Fiton Interi (VIDEO) Fitore me rezultat 2-1 e Interit në ndeshjen e vlefshme për Serie A kundër Cagliarit në udhëtimin në Stadio Sant'Elia.
Cagliari-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Java e 24 e Serie A mbyllet me dy ndeshjet Napoli-Sassuolo ora 19:00 dhe Cagliari-Inter ora 21:00. Zikaltrit vijnë në kë
Formacionet e Parma-Cagliari, debuton Andi Lila (FOTO LAJM) Andi Lila do të provojë sot zyrtarisht fanellën e Parmës në një ndeshje të kampionatit italian. Lojtari i Kombëtares shq
Liverpool, dy kandidatë nga Roma për të zëvëndësuar Gerrard (FOTO LAJM) Liverpool kërkon të bëjë pazar në Itali për të forcuar repartin e mesfushës. Objektivi është boshnjaku i Romës, Miralem
Paraqitja e dobet, Zeman shkarkohet nga drejtimi i Cagliarit Humbja me Juventusin ka bërë që krerët e skuadrës së Cagliarit të shkarkojnë trajnerin e kësaj skuadre Zdenek Zeman. Për
Roma mposht Genoan, -1 nga Juventusi (VIDEO) Roma përfiton më së miri nga barazimi i Juventusit me Sampdorian duke fituar me Genoan dhe duke e parë veten vetëm një p
Napoli 3-3 Cagliari, barazim spektakolar në "San Paolo" (VIDEO) Gola dhe emocione pafund në ndeshjen e sotme Napoli-Caglairi. Sfida e zhvilluar në "San Paolo", e vlefshme për javën e 1
Mazzarri: Më duhet ta shkundi skuadrën Interi është turpëruar nga Fiorentina me rezultatin 3-0 në firence dhe Mazzarri thotë që ekipin duhet shkundur. "Më d
Shpërthimi i Mazzarrit: Skuadër pa b... "Skuadër pa bo..". Fraza e thënë nga Walter Mazzarri gjatë ndeshjes mediokre që zhvilloi Interi përballë Cagliarit do të
Cagliari, selfie festiv në "San Siro" (FOTO LAJM) Pas fitores së bujshme 1-4 në "San Siro" përballë Interit, mbrojtësi i Cagliarit Danilo Avelar ka postuar në profilin e
Cagliari turpëron Interin në "San Siro" (VIDEO) Humbjen e rëndë për Interin në javën e 5 të Serie A. Zikaltrit janë mposhtur brenda në "San Siro" me rezultatin 1-4 nga
Roma kap Juven, Genoa mposht Lazion (VIDEO) Roma nuk di të ndalet. Pas fitores në mesjavë në Champions League ndaj CSKA Moskës dhe pas dy fitoreve në Serie A ja ku