999 rezultate për

cagliari

Godin shënon golin e parë me fanellën e Cagliarit (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja mes Atalantës dhe Cagliarit, e vlefshme për javën e tretë në kampionatin italian. Be
Pranë zyrtarizimit, Nainggolan te Cagliari Radja Nainggolan është afër rikthimit te Cagliari. Sot (e martë) ka pasur një takim mes dy klubeve për të gjetur një
Interi i thotë "JO" ofertës së Cagliarit për Nainggolan, belgu kthehet në Milano Interi i thotë jo ofertës së parë të Cagliarit për Radja Nainggolan dhe rikthen në bazë mesfushorin belg. Këtë të ma
Milan bën detyrën në ndeshjen e fundit, mposht pa vuajtje Cagliarin (VIDEO) Milan ka mbyllur sezonin në pozitën e gjashtë në tabelë. Skuadra e Milan ka shënuar fitore me rezultatin 3:0 në përba
Juventus i vakët, Cagliari i mposht pas 11 vitesh (VIDEO) Maurizio Sarri e ka problem t’i motivojë lojtarët pas fitimit të Serie A, gjë e cila është vërejtur në humbjen 2:0 të pë
Juventusi me "pushime", Cagliari mbyll 45 minutat e para në avantazh të dyfishtë (VIDEO) Juventusi i cili vetëm një ndeshje më parë arriti të siguronte titullin e nëntë rradhazi, duket se nuk i ka ngelur motiv
Juventusi me 9 mungesa ndaj Cagliarit, do të debutojë sulmuesi shqiptar Lojtari shqiptar, Giacomo Vrioni është thirrur përsëri nga Maurizio Sarri për ndeshjen kundër Cagliarit sonte. Trajne
Napoli fiton ndaj Genoas (VIDEO) Java e 31-të e Serisë A u hap me një ndeshje të çmendur mes Milanit dhe Juventus të martën në mbrëmje (fitore 4-2 për mi
Verona e Kumbullës dhe Rrahmanit mposht Cagliarin, rritet shpresat për Evropën Hellas Verona ka treguar se ka ruajtur formën e mirë edhe gjatë kohës së pezullimit të Serie A, duke e mposhtur 2:1 Cagl
Skuadra e Serie A refuzon të marrë pagën e prillit Në Itali nuk u arrit një marrëveshje në lidhje me ndalesën e pagave të lojtarëve për muajt që nuk u luajt futboll, por d
Lajm pozitiv për Interin, Cagliari gati të blejë kartonin e Nainggolan! Lajme të mira për drejtuesit e Interit përsa u përket futbollistëve që kanë dhënë në huazim verën e kaluar dhe nga të ci
Walter Zenga merr drejtimin e skuadrës së Serie A, zëvendëson Maran Ndryshim në pankinë te Cagliari. Pasi ka shkarkuar trajnerin Rolando Maran, skuadra sarde ka zgjedhur edhe teknikun e ri
Interi dështon dhe ndaj Cagliarit, Martinez e mbyll me të kuq (VIDEO) Interi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim 1-1 ndaj Cagliarit. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me lo
Inter e mbyll pjesën e parë në epërsi ndaj Cagliarit, Young debuton me asist (VIDEO) Interi e ka mbyllur në avantazhin 1-0 pjesën e parë ndaj Cagliarit falë golit të Martinez i cili realizoi me kokë falë a
Interi rrit presionin për Eriksen, Tottenham rrit vlerën Zikaltrit duan të llogarisin në shërbimet e Christian Eriksenin për ndeshjen e së dielës ndaj Cagliarit Interi e ka r
Kupa e Italisë/ Interi shkatërron Cagliarin dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) Inter mund Cagliari me shifrat 4-1 dhe kalon në çerekfinale, ku do të sfidojë fituesin e çiftit Fiorentina-Atalanta.
Inter-Cagliari, Lukaku gjen rrugën e rrjetës (VIDEO) Interi e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Cagliarit në 1/8 e Kupës së Italisë. Është Lukaku i cili realizoi pas vetëm
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim oa gola, Milani ja ka dalë të zhbllokojeë rezultatin në sekondat e parë të pje
Man United vëzhgoi nga afër dy futbollistë të Juventusit në ndeshjan ndaj Cagliarit Manchester United është duke përcjell disa përforcime të mundshme nga Juventus. Përfaqësues të "Red Devils" kanë qenë
Juve shkatërron Cagliarin, Ronaldo e nis vitin me hat-trick (VIDEO) Juventusi e ka nisur si duhet dekadën e re dhe ka treguar dhëmbët ndaj Cagliarit duke fituar me rezultatin 4-0. Ekipi i